Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válásnál hányszor lehet...

Válásnál hányszor lehet orvosi igazolással hiányozni?

Figyelt kérdés
Beadtam a válókeresetet. A férjem már kétszer nem jelent meg betegségre hivatkozva... ezt meddig tudja így húzni?

2020. nov. 15. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Amíg a bíró meg nem unja. Válást kimondják akkor is ha valamelyik fél nem jelenik meg.
2020. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha TE adtad be a válókeresetet, akkor a válást kimondják abban az esetben is, ha a másik fél egyáltalán nem jelenik meg egyetlen tárgyaláson sem.

A bíróság egy idö után megunja az idöhúzást, ezzel nem megy semmire az exed.

2020. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Igazolás nèlkül is lehet hianyozni csak nem szabad.
2020. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez elég gáz a férjed részéről.. csak magát teszi bolonddá.
2020. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha te adod be a valokeresetez akkor nem hisnyozhatsz az elso targyalasrol...mert ha nem jelenaz meg akkor megszuntetik az egesz eljarast. Ugycertelmezik megse akarsz valni. Persze biztos igazolhatod orvossal ha epp aznsp kaptal infarktust de hacsak kidobod a taccsot akkor buktad.

Ha az alperes nem jelenik meg senkit nem erdekel...nelkule is el lehet valni. Nem kell jelen legyen

2020. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én adtam a válókeresetet. Én mind a kétszer ott voltam ő egyszer sem jelent meg.
2020. nov. 16. 06:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2020. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Felnőttek gyerekek vannak
2020. nov. 16. 16:25
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell menteni ès a problèmákat el kell felejteni.

Mèg ha problèmák vannak is ès ez faj,de a gyermekek ártatlanok ès mègis ők szenvedik meg főleg lelkileg.

2020. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerint a gyerekek már felnőttek, és igenis vannak dolgok amiket nem lehet csak úgy lenyelni egy kapcsolatban. Azért legyen bennünk annyi tartás hogy nem csinálunk magunkból bolondot. És ha már olyan a viszony a két szülő közt, akkor hadd ne kelljen egymással szenvedniük. A gyerekeknek is jobb ha csonka családban élnek, de békében, minthogy apu és anyu egymást szedik szét mint a hiénák. Tudom mert átéltem ugyanezt kislány koromban. És hálát adtam az égnek mikor anyám végre elköltözött tőlünk és végre békében éltünk apámmal ketten.
2020. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!