Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszoda megcsinálhatja, hogy...

Uszoda megcsinálhatja, hogy gyerek betegsége esetén, ha kimondottan nem mehet vízbe orvosi igazolással, akkor nem hajlandó semmilyen formában a bérletét visszatéríteni, levásárolni, meghosszabítani?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Amikor bérletet váltottál akkor kötöttetek egy üzleti megállapodást mégpedig, hogy a bérlet kedvezményezettje n-alkalommal / korlátlanul látogathatja az uszodát az adott hónapban / évben.


Ennek az uszoda eleget is tesz. Például a vasút vagy repjegy sem jár vissza akkor ha te beteg vagy, mert az nem a szolgáltató hibája. Nyilván a tiéd sem, de az övé sem.


Persze a levásárlás lehetne kompromisszum, azt nem tudom, hogy van-e rá lehetősége az uszodának vagy nincs.

2018. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy vissza fogja téríteni. De ha átrakod valakiére, vagy átíratod a nevet, akkor talán van esélyed.
2018. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pofafüggő és inkább fordítva. Ha olyan az üzletpolitikai hozzáállása akkor megcsinálhatja, hogy átruházza másra 1 alkalommal, vagy értékkülönbözet mellett felnőttjegyre upgrédelhetsz, szintén 1 alkalommal. Legalábbis, ha strandos lennék nálam lenne ilyen lehetőség.
2018. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy repjegy más dolog, mert ott elveszik a hely. De ha egy gyerek beteg lesz és ezért nem megy uszodába és később bepótolná, vagy átiratná a jegyet, akkor az uszoda semmit nem veszítene, hozzáállás kérdése. És a tisztességes üzleti gyakorlatot a törvény írja elő, én úgy tudom.
2018. jún. 18. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!