Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamis orvosi igazolással...

Hamis orvosi igazolással bukott már valaki le? Mi a következménye?

Figyelt kérdés

Még 2 hete hiányoztam 4 napot, illetve ezen a héten 2 napot, és nem mentem időben orvoshoz, és a szüleim se tudják, úgy hogy úgy gondoltam, hogy bescannelek egy régi orvosi igazolást, mindent letöröltem, hogy töltőtollal kiírjam, de nagyon félek beadni, mert pl a papír színe picit eltér(sima A5ös lap) és a pecsétet is kifakította picit.. Egyik osztálytársam mindig hamisította, ő is nem rég adott be egyet. Az osztályfőnököm csak a dátumokat nézi rajta, nem szokta felhívni az orvost sem. Mitévő legyek? Tudom, hogy nagyon felelőtlen vagyok, és ostoba. De nem is szeretnék bajba kerülni. Iszonyatosan rettegek. Többször is lógtam felelések miatt, de mindig megoldottam eredeti igazolással,illetve a végén mindig 5ösöket kaptam... Volt olyan, hogy az orvos kitölti, hogy mikor jártam ott, és hazudtam az oszimnak, hogy már van igazolásom, csak otthon hagytam (akkor még nem volt) és végül, mikor beadtam, egy szót sem szólt (későbbi dátum volt rajta).

18 éves kétségbeesett gimis lány


2019. máj. 4. 01:36
 1/3 anonim válasza:

1.Nem,nem buktam még le.

2.Valamilyen intő, de akár fel is jelenthetnek okirat hamisításért.

De ezt szerintem 18 évesen illene tudni...

2019. máj. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudhattam volna, mivel még nem volt ilyenhez közöm, és a sulinkban sem tudok ilyen ügyről...
2019. máj. 4. 06:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magánokirat-hamisítás, de jó hír, hogy amikor kihallgatásra mész akkor majd a rendőrség ad igazolást és legalább iskolába nem kell menned. Börtönbe ezért nem fogsz menni, próbaidőre bocsátanak általában. Az iskola viszont biztos ki fog rúgni érte, úgyhogy a nyári szünetig izgalmasan fognak telni a napjaid, hogy mikor veszik észre.
2019. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!