Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon fontos kérdés?

Egy nagyon fontos kérdés?

Figyelt kérdés

Egy családban, ahol van egy kislány is, az anyuka megcsalja a párját, mégha nen is virágzó a kapcsolatuk.

Mit gondoltok szerintetek mondjam el neki?



2020. dec. 4. 21:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem ertem, te ki vagy a tortenetben konkretan? Milyen kapcsolatban allsz veluk? Ez fontos kerdes mielott barkinek az eletebe bele akarsz szolni. De en is ugy erzem, hogy nem igazan tartozik rad egy masik csalad elete akikhez semmi kozod. De meg ha rokon is vagy, el nem tudom kepzelni azt a szituaciot, hogy ezzel te mit tudnal veluk megbeszelni... Necces a tema nagyon. Senki nem szereti, ha belekontarkodnak az eletebe. Teged miert erdekel az o eletuk ilyen szinten?
2020. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%

Azért elég fura emberek vannak itt 😃 ha jóban vagyok valakivel főleg ha tényleg egy barátról van esetleg szó szerintem undorító dolog lenne NEM szólni illetve az nem is barát aki egy ilyet magában tart...furák vagytok...

10# voltam

Azért azt elismetelnem hogyha nem vagy jóban az illetővel csak egy ismeros vagy akkor tényleg nincs hozza közöd

2020. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező ezt írja : "Egy családban, ahol van egy kislány is, az anyuka megcsalja a párját, mégha nen is virágzó a kapcsolatuk."


Ezzel most mit szeretne mondani vagy kérdezni a kérdező?


"Mit gondoltok szerintetek mondjam el neki?"

Ki az a neki?

2020. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

A gyermeket sajnálom.

De nem ismerem őket, de velem is meg akarta csalni...

2020. dec. 4. 23:30
 15/29 anonim ***** válasza:
54%
Ha engem csalnának jól esne ha valaki szólna és nem csak a hátam mögött nevetne vagy sajnálkozna.
2020. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%
Hat igen....
2020. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Akkor szólok neki
2020. dec. 4. 23:56
 18/29 anonim ***** válasza:
40%
Jaaa ha nálam bepróbálkozna valakinek a pasija én biztos hogy szólnék
2020. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Savlekotő ***** válasza:
65%

De nem ismerem őket,ergo fingod nincs hogy élnek otthon, de velem is meg akarta csalni...

Meg akarta.. Na gondolom ez a bajod,hogy nem tette,mert mással kavAr most is,ezert kavarnál be,a gyerekre rá kened,a saját egód..

2020. dec. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: teljesen igazad van
2020. dec. 5. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!