Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon fontos kérdés?

Egy nagyon fontos kérdés?

Figyelt kérdés

Egy családban, ahol van egy kislány is, az anyuka megcsalja a párját, mégha nen is virágzó a kapcsolatuk.

Mit gondoltok szerintetek mondjam el neki?



2020. dec. 4. 21:29
1 2 3
 21/29 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Csak kibújt a szög a zsákból.
2020. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
a szüleim ilyen helyzetben voltak, apám csalt. aztán kibékültek. azok a barátaik akik állást foglaltak (akármelyikőjük oldalán) már nem a barátaik. a legtisztább ilyenekből kimaradni. ez az ő magánéletük
2020. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom... Nagyon keves szerintem az amennyire te belelatsz az o eletukbe. En is ismerek olyan embert, akinek van csaladja es probalkozott nalam is. Ilyen esetben nem szoktunk szerintem rohanni es kozolni veluk. En nem tennem a helyedben, de ahogy erzed tegy ugy. :)
2020. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha közeli ismerős lenne, én elmondanám, feltéve hogy tényleg ismerem és tudom, hogy nem viselné meg nagyon. Ha konkrétan semmit se tudsz róluk akkor inkább nem, mert vannak akiket az ilyen nagyon megvisel és súlyos depresszióba esndk.
2020. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24%

Szóval hiába erőlködtél, mégsem dugott meg a pasas, és most bosszúból bekavarnál a családi életébe?!

Na ilyenek a nők.

2020. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
96%
Öhm... #25 a kérdésben azt írja, hogy az anyuka csalja a párját. Vagy én értek félre valamit?
2020. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
27%

A 14.-ben meg ezt:

"nem ismerem őket, de velem is meg akarta csalni..."


Csak nem kellettél a pasasnak és most feldobnád a semmire!

2020. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
94%

27es olvasd már végig, ezt egy férfi írta. Retardáltság a köbön.

Meg gondolkodjatok már kicsit logikusan, ha a nő akarta megcsalni vele IS a párját, most meg gondolkodij rajta hogy elmondja e szerintetek ki mondott nemet? Ha én mászok ra az asszonyra, nem szólnék a palijának hogy nem akarta az asszony megcsalni velem, nem? 😁 A kérdező előző kommentje meg irónikus, a sok értelmi zsákutca meg itt süketel.

2020. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Igazad van, belátom.
2020. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!