Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy fontos kérdés! Ha nincs...

Egy fontos kérdés! Ha nincs festő mázoló tapétázó végzettségem viszont van rutinom e téren és értem a dolgot nagyon, akkor lehetek ezzel egyéni vállalkozó? Vagy a festő szakmát el kell végezzem? értelmes válaszokat írjatok.

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elvégezned, elég, ha alkalmazol valakit, akinek megvan a végzettsége...
2016. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, ez amugy szakma köteles vállalkozás? és még annyit hogy, hogyan tudom ezt elrendezni okmányirodában kell ugye kiváltani a vállalkozói igazolványt, ezt kiadják attól hogy nincs meg a festő végzettségem, vagy ezt mondani kell nekik hogy olyan ember fog nekem dolgozni aki festő végzettségü? vagy hogyan megy pontosan, köszönöm a választ előre is
2016. nov. 22. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell okmányiroda, neten el tudod indítani a vállalkozást, és be fognak hívni, hogy igazold a végzettségedet vagy azt, hogy van szakképzett alkalmazottad.
2016. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és én attól lehetek fő állású vállalkozó ha pl 4órába jelentem be a szakképzett alkalmazottamat?
2016. nov. 22. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

persze :)

Nálunk én vagyok ev, férjem asztalos, amikor akad maszek melója, két napra bejelentem alkalmiba, úgy számlázzuk ki a bútort, mert nekem totál más a végzettségem és mással foglalkozom, de ezt is felvettem tevékenységnek.

2016. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen :)
2016. nov. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!