Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet venni Karácsonyra 2...

Mit lehet venni Karácsonyra 2 olyan embernek akiknek mindenük megvan?

Figyelt kérdés
Anyámról és a férjéről van szó. Amit még tudni kell: nem vagyunk túl jóban és tényleg mindenük megvan+ pénzük is dögivel (nekünk viszont elég vékony a pénztárcánk). Kérlek segítsetek!
2008. nov. 30. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, ha megbántalak, de miért akarsz nekik venni valamit?

De ha mégis, akkor maradj a sablonos dolgoknál. Anyukád kedvenc parfüm,határidőnapló,stb.. férjének megy egy jobbacska bor. Nem is vagytok jóba, szarásig is van pénzük, szerintem ne vidd túlzásba.

2008. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nem muszály venni, saját kezüleg is készíthetsz valami ajándékot. Lehet, hogy gyerekesen hangzik, de a megajándékozottak sokkal jobban örülnek neki, mint egy bolti 'vacaknak'.

Például, ha van már gyereked, és eddig nem túl sok képe ven róla, akkor kidíszíthetsz neki szépen egy albumot, benne képekkel.

Vagy le lehet tölteni 2009-es naptárat netről és felé teszel egy képet rólatok és úgy nyomtatod ki.

Légy kereatív! ;) Sok sikert!

2008. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én sokszor készítek saját magam által készített finomságokat, mindenki örül neki pl:

- krémlikőr szép üvegben

- egy karácsonyi fémdobozban vegyes karácsonyi aprósütemények

- különleges befőttesüvegben fűszeres olajjal leöntött fetasajt kockák, pár db csilivel, oregánóval, bazsalikommal fűszerezve

- zselélésítővel készített vegyes dzsem szép üvegben (pl narancs-málna, eper-málna) - fagyasztott gyümölcsökből most is egyszerűen és gyorsan elkészíthető

2008. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Konyveket.En,pl.illemtan konyvet veszek egy olyan szemelynek aki megbantott egyszer az iden es nem felejtettem el,hatha rajon arra,mit hibazott velem szemben,igazsagtalanul!!!
2008. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Mindegyiknek valamilyen kozmetikumot, gusztusos csomagokat lehet kapni, NIVEA, Dove, mindenfele finomsagok.

Ezek ugyis elfogynak, ezek nem felesleges dolgok, es nem porfogok. Ne csinalj ebbol nagy ugyet szerintem, szia!

2008. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Én sem értem ezt, és már nem tudom hanyadi hasonló kérdés ez..

Miért kellene bárkinek bármit is venni, ha az nem szívből, szeretetből, megbecsülésből fakad???

Ha valakit nem szeretünk, nem vagyunk túl jóban, minek színlelni, képmutatni, és "illemből" ledegradálni a karácsony ünnepét??

Vegyünk, bugyit, prafümöt, sálat, stb.. csak legyünk már túl rajta nem??? Hát ez borzalmas...

2008. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
Vegyél AJÁNDÉKUTALVÁNYT- döntse el ő, hogy mire költi! Ráadásul, erre biztos, hogy nem számított. Én pl. ajándékoztam a www.fittnet.eu-ról! Nagyon igényes és kizárólag természetes alapanyagból készült cuccokat forgalmaznak. Nekem az ajándékutalvány már bejött - névnapra.
2008. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Te készitsd el a karácsonyi vacsorát. Hivd meg magatokhoz. Utánna vedd elő a társasjátékot és játszatok vagy nézzetek meg egy karácsonyi filmet vagy beszélgessetek. Igy közelebb is kerültök egymáshoz és nem kell feltétlenül ajándék, különösen, ha pénzetek sincs sok. Mi pl. mindig römizni szoktunk, ha együtt a család.
2008. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
VEGYÉL nekik szinházjegyet, tudd meg, hogy melyik darabot szeretnék megnézni.
2008. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!