Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom szerelmes belém...

A sógorom szerelmes belém vagy túl kedves?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy mit érez. Nem tudom, hogy mi a normális..de én úgy érzem, hogy ez több nála, minthogy kedvel. Esténként nincs otthon a párom, majd minden este felhív. Kicsimnek szólít és nagyon kedvesen érdeklődik arról mit csináltam ma...nagyjából napi tíz percet beszélünk. Annyira kedves, hogy a párom nem annyira kedves hozzám. A múltkor valahogy mondtam, hogy nem vagyok megelégedve magammal, mire közölte, hogy gyönyörű vagyok, főleg a szemem..és ráadásul sokkal sexibb is mint bárki más. Jelzem a srác nős. Többször is elmondja, kár hogy a felesége nem olyan mint én. Van amikor csak úgy felugrik meglátogat. Olyankor kissé távolságtartóbb, de akkor is becézget meg meg is ölel néha.(ennél tovább azért nem megy)Viszont akkor sosem jön, amikor a párom otthon van...Amikor megismerkedtünk, akkor is végigbeszélgettük az éjszakát. Viszont a párom meg is jegyezte, hogy mostanában látta a telefonomba, sokat beszélgetek a tesójával..belepirultam, pedig nem érzem, hogy nekem kellene emiatt szégyelni magam. Mit mondjak neki? HOgy ne hívjon? Szerintetek?
2010. aug. 12. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy szerelmes-e, nem tudom, de az tuti, hogy vonzódik hozzád. A szexuális célzások arra engednek következtetni, hogy szerintem szívesen lefeküdne veled. De jobb lenne, ha leállítanád valahogy, mondhatnád, hogy ez Neked már túl sok. Szerintem lépj időben, minél hamarabb.
2010. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon vonzódik hozzád.

Van egy pasas ismerősöm, akinek van ugyan barátnője, de mégis mindig velem tölti szabadidejének túlnyomó részét, pedig én nem bátorítom semmi olyanra, amit tesz - amit írsz, hogy a sógorod is tesz -, hogy túlzottan közel áll, simul, dicsér, ölelget és panaszkodik a barátnőjére, sőt egyszer elmondta nekem,hogy a barátnője nem is igazán jelent neki sokat. Az én párom sem törődik annyira velem, mint ez az illető velem.

Nemrég már besokalltam a pasitól és mellőztem volna teljesen, erre közölte velem, hogy ne tegyem, mert én sokat jelentek neki. Csak lestem....

Szóval hasonló a szitu és evidens, hogy nagyon bejössz neki.

2010. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a párodat, KÉrdező? Mert úgy veszem észre neked imponál, hogy ez a srác ilyeneket mondd neked, így viselkedik veled. Már réges -rég le kellett volna állítani azzal, hogy ne hívogasson, nem a barátnője vagy, nagyon szereted a párodat, és amit csinál az neked nem jó, inkább "felhívás" keringőre. Tisztes 3 lépés, az a biztos.
2010. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel téged akkor szép lassan épitsd le...nem érsz rá nem érsz rá stb ...
2010. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én elkezdenék vele távolságtartó lenni,pl nem engedném hogy megöleljen,felvenném a telefont ha hív és megmondanám h most sok a dolgom és nem érek rá csevegni aztán leraknám,megmondanám hogy csak akkor jöjjön fel ha otthon van a párom is. sztem venné a lapot
2010. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt miért tőlünk kérdezed, miért nem a pároddal próbálod megbeszélni?

Mégiscsak az ő testvére.

2010. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vonzódik hozzád. nem biztos, hogy szerelmes, inkább csak szexuális az érdeklődése szerintem. valahogyan építsd le, mert ez még konflktusokhoz is vezethet. az én párom a sógornőjel jóban volt, együtt mentek mindenhova, ott aludt náluk, stb. persze akkor én még nem voltam képben. utána összejöttünk és nekem mindig gyanus volt, hogy sokat vonulnak félre beszélgetni, figyelik egymást, mintha néha flörtölnének. és ezt el is mondtam a páromnak, aki nem ismerte be, hogy volt e közöttük valami vagy nem, de nem is tagadta. szóval ki tudja? a lényeg, hogy emiatt már alig járunk össze, pedig pár utcával alrább lakunk. kellemetlen lett mindenkinek. úgyhogy éppen ezért valahogyan építs le, ne vedd fel a telefont, ne beszélgess vele. így talán észreveszi magát.
2010. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztos hogy vonzódik hozzád.


èn is nagyon jóba vagyok a sógormmal, van hogy heti több alkalommal akár óráat is beszélgetünk. De soha nem szólit kicsimnek meg ilyenek. Mi a páromról meg az ö csajügyeiröl beszélgetünk. akkor beszélünk sokat ha egyikönknek baja van. pl neki csaj ügye engem meg kiakaszt a tesója.

Söt ha náluk vagyunk van hogy ketten megyünk el pl vidámparkba, meg fesztiválra ha a párom nem ér rá, vagy vásárolni. Iyenkor tök jó cuccokat veszünk és mindent kibeszélünk.


De nincs kicsim meg hogy jól nézek ki vagy sem, ilyen szinten soha. Annyira egyértelmü hogy nagyon jó barátok vagyunk és még egy kicsit sem több. Pláne hogy ö gyerekorvos és az egész terhességeme alatt öt zaklatom a méhszáj és ilyen problémákkal. :) nem mintha gyerekorvosként ehhez annyira értene, de azért sok okos dolgot mond.

2010. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Stefan & Damon Salvatore... :D


Viccet félretéve. Írta valaki, hogy úgy veszi észre, imponál ez a kérdezőnek. Már melyik nőnek ne imponálna valamilyen szinten ez?


A megoldás: ha nem akarod, hogy több legyen, határozottan éreztesd vele.


23/L

2010. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Állítsd le, ha nem akarsz kalamajkát a dologból.

Nálunk is volt ilyen a családban.

1. Fiatalabb nővérembe belezúgott ( azért használom ezt a szót, mert nem tudok jobbat) az idősebbik nővérem férje. Tudta mindenki. A tesóm (a fiatalabbik) szépen leállította a pasit.

2. Rámcuppant a leendő sógorom. Mindig kétes célzásokat tett ha véletlen kettesben voltunk+ilyenek. Én meg közöltem vele, hogy ezt ne csinálja, mert egyrészt nagyon kellemetlen dolog, másrészt én nem vagyok erre vevő. Azt mondta, hogy nem is úgy gondolta. Mondtam, hogy OK. Erre múltkor megint elkezdett nyomulni, valamint a felesége ( a párom nővére is tett megjegyzést, amiben benne volt az utalás, hogy a pasi szerelmes a sógornőjébe). Jelenleg ott tartunk, hogy ha találkozunk is, akkor távolságtartó vagyok. Várom az alkalmat, hogy ismét elbeszélgethessek vele, hogy hagyja abba a dolgait.


Te is állítsd le a sógorodat, mert amit művel az nem normális. Meg neked sem kellene hagynod, hogy ölelgessen. Ha meg jobban tetszik, mint a párod, akkor el kellene gondolkozni a dolgokon.

( Jelzem azért elég gáz lenne a tesóval összeállni.)

Kérdezz rá nyíltan, hogy mit akar tőled. Ha azt mondja semmit, akkor meg mondd meg, hogy ne ölelgessen és ne hívogasson, mert ez neked máshogy jön le.

2010. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!