Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a szerelmes...

Hogyan segítsek a szerelmes barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm 11 évvel ezelőtt összejött egy nős pasival. Előtte nagyon brutális párja volt, és ettől nem is akart komolyan semmit,mindíg mondogatta hogy ez a csoda is csak 3 napig tart, és miatta ne váljon,mert úgyis csak pár évig tartana. A másik félről kiderült, hogy tényleg külön szobában alszanak a nejével, és még a külföldön lakó gyerekeikhez is külön-külön mennek látogatóba-olyankor a barátnőm a pasinál éjszakázik, és ott hetel, és most a fejébe vette, hogy ennyi idő után biztos benne, hogy Ő a nagy ő, és tavasszal beszél vele, hogy ne tartsa már el azt a nőt, akitől cserébe a háztartás vezetését kapja, hanem kösse össze vele az életét, ő dogozik, van félretett pénze, és imádja. Szerintem a pasinak ez így nagyon jó, és félek, hogy a lány nagyot fog pofára esni. Hogyan készítsem fel, hogy nem csak nagy boldogság lehet a sztori vége?? Bunkók kíméljenek!!!
2011. okt. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérte a barátnőd, hogy mondjál véleményt? Miből gondolod, hogy Te jobban el tudod rendezni az életét, mint ő maga?
2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel kislány korunk óta barátnők vagyunk, minden apró momentumát ismerem az életének. Most nagyon boldog, hogy végre léphet, mert senki nem mondhatja azt, hogy a fickó pénze kell neki./Lesz így is olyan/ Viszont ezekben az években soha nem történt olyan, ami =szerintem= arra mutat, hogy lesz közös jövőjük. Ő már azt a ruhát is kiválasztotta, amiben hozzámegy, én meg nagyon félek, hogy csalódni fog. Lát minket, és hogy jól megvagyunk, és ő is szeretne gyereket,de azóta, hogy az élettársától megszabadult, nem volt csak ez a kapcsolata... Egyáltalán nem tudom, mi lesz, ha a pasi elküldi, neki most ez a nagy lépés :(
2011. okt. 25. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, ha a pasi 11 év alatt nem vált el, akkor most sem fog. Hiába a külön alvás, meg a külön gyereklátogatás, nem sok reményt fűznék ehhez az egészhez. Mint írtad, a barátnőd teljesen beleélte magát a dolgokba... Hát, ez szomorú, de azon kívül, hogy elmondod neki, hogy az élet nem habos torta és hogy nem mindig az történik, amit szeretnénk, sokkal többet nem tehetsz. A rossz dolgokra, mint barátnő felkészítheted, de azokat sajnos neki kell átélnie.
2011. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bántsd azzal, hogy föl akarod nyitni a szemét. Egyrészt ettől semmi sem oldódik meg, másrészt lehet, hogy még rád fog haragudni. Ha beigazolódik az igazad, meg pláne megalázva érzi magát. Szerintem a te dolgod annyi, hogy ha megtörténik a "baj", -ami nagyon valószínű-, akkor legyél mellette, támogasd.
2011. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!