Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek anyámmal?

Mihez kezdjek anyámmal?

Figyelt kérdés
Ma elmeséltem neki hogy anyósomnál lesznek a gyerekek szilveszterkor. Vesztemre. Azóta egyfolytában kitalál valamit. Azt mondta hogy engedjem meg hogy elvigye a gyerekeket karácsony után, és majd mikor megyünk január 6-án, vissza hozzuk őket. Hat persze, a kisebb 2 éves maximálisan anyás. Ő 70 km-re lakik, nincs autónk hogy az éjszaka közepén beüljek és elhajtsak mert nem bir a gyerekkel. Nem akarom ennek kitenni a gyereket. Mikor megmondtam elszabadult a pokol és mindent a fejemhez vág. Érzelmileg zsarol hogy ő egyedül lesz újévkor. Persze teljesen mintha az én hibám lenne. Szerintem anyósomra irigy. De anyósom a városban lakik... Félek hogy karácsonykor balhé lesz belőle. Nem tudom mi történt vele...
2020. dec. 22. 01:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalatok lesz egesz karacsony alatt az anyad. 70 km-re lakik, nala nem maradhatnak napokig a gyerekek. Anyos varosban lakik, ott szilveszereznek a gyereket.

Szerintem ez egy TELJESEN fair helyzet. Ne engedj a hisztijenek, ugyanis nem jogos.

2020. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!