Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak furcsa szokásaik a...

Vannak furcsa szokásaik a csaladtagjaitoknak vagy nektek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Anyának. Mindig elmondja h ma mit fog csinálni, ha valaki ott van, ha nem mindig mondja magának a dolgokat pl: "Akkor odarakom a husit sülni, közbe vágom a krumplit" meg ilyenek :D ja meg egyfolytába dúdolgat
2020. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Felesegem a kanapen eszik es ugy nezi a tvt

Ha lesz gyerekunk akkor le akarom szoktatni errol :D nem egy jo pelda egy kisgyereknek.

Mikor a szuloknel laktam ott apamnak volt szokasa lekapcsolni a futest ha nem voltam otthon.

2020. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Az nem tudom mennyire fura de zokniban alszom. Még nyáron is amikor majd meg sülök. Édesanyám csak télen.
2020. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A hármas a rokonlelkem, szintén zokniban alszom télen-nyáron. :D


Ezenkívül szinte minden kajához eszek valami savanyúságot, a tejfölös dolgokhoz is.

2020. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne!

Az egyik néhány éve kölcsönként 500 ezer Ft-ot. Többször is jeleztem, hogy most már szükségem van a pénzemre. Azt üzente, hogy adjam el a kocsimat, akkor majd lesz. Töröm a fejem, hogy pereljem-e a szemétládát.

2020. dec. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!