Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éli meg az ünnepeket...

Hogy éli meg az ünnepeket akivel nem beszél a családja,nem tartják a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szülőkre, testvérekre.

2020. dec. 26. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom akit egy egész család kiközösít, annak ez a legkisebb baja az életben.
2020. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Semmi nem történik ok nélkül, lehet elgondolkozni ezen az ünnepek alatt, a szendvics fölött.
2020. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
szerintem klassz. nekem ez volt elég sokáig. Minimálisan azt mondhatom, hogy nem volt rosszabb mint most:) Kevesebbet költöttem.
2020. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
24%
Ideje lenne megkeresni őket és békét kötni!
2020. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
1 Mi az az egész család, pl: egy alkesz lehúzó kölcsönkéregető anya, agresszív apa, meg egy drogos tesó, meg egy rbanc unokatesó, meg egy félhülye nagybácsi? Annak nem hiszem hogy baj hogy végre nem tartják vele a kapcsolatot, sőt örül neki.
2020. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
90%
Végre nyugodt kiegyensúlyozott. Nincs feszélyezés, hogy jajj meg ne bántsam valamivel érzékeny lelküket. Sokkal jobb kiegyensúlyozottabb és boldogabb az életem nélkülük.
2020. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem felel meg nekik semmi amit mi csinálunk.

Utolsó találkozásunkkor elmondtuk a véleményünket több éves hallgatás és mindent lényelés után.Azóta nem beszélnek velünk, még nekünk kellene megint megalázkodni,ha váltottunk pár szót v próbáltunk javítani a helyzeten csak kotozkodtek.

2020. dec. 26. 13:45
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy én láttam azt történt, hogy változott a felállás. Minden családban van egy alapállás, legalábbis egyesek szerint. Ha ez a felállás változik, akkor jön az összeveszés. Nálunk is ez volt, aztán történtek lépések a helyzet normalizálására, nem az én részemről. Nekem teljesen megfelelt, ami volt. Aztán mikor megbeszéltük valamennyire a dolgokat, ugyanúgy meg voltak sértődve, mint addig. Ezért nem szeretnék velük kapcsolatot. Nincs már idő az ilyen érzések kezelésére és nem is vagyok rászorulva, hogy mindenkivel kapcsolatban legyek.
2020. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

8as .

Én is kb így érzem.Volt az életemben már elég rossz dolog,és úgy érzem már erre nem szabad pazarolnom az időm,mikor végre a saját családom rendben van.

Csak most vhogy mégis rosszul esik pedig tudom bármit tehetnék sosem leszek/leszünk jók nekik.

2020. dec. 26. 13:51
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Nekem sajnos a legtöbben meghaltak már. A még élő testvérem meg olyan, hogy önmagának hihetetlen mértékbe meg tudja követelni a tiszteletet, de másoknak ugyanazt nem szereti megadni. Innentől kezdve siránkoznom kellene, hogy nem karácsonyozhatom vele? Hogy még abba is belekössön, hogy hogyan használok bizonyos szavakat? (Zárójelben megjegyzem, jómagam is 41 éves, önálló egzisztenciával rendelkező, diplomás ember vagyok.)
2020. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!