Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éli meg az ünnepeket...

Hogy éli meg az ünnepeket akivel nem beszél a családja,nem tartják a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szülőkre, testvérekre.

2020. dec. 26. 12:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ismerős a szituáció.Nalunk is én egy senki vagyok kb...Azt meg tudja mondani pl.kinek mennyit kellene dolgozni míg ő életében talán 1 évet dolgozott.Hozzateszem én vagyok a fiatalabb.Nem viseli el ha nem úgy van vmi ahogy ő elképzelte.

Anyánk meg védi mintha a kisbabája lenne.

2020. dec. 26. 13:55
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
naigen. igy megy ez. Hagyni kell őket a francba
2020. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
56%

Az a baj, hogy mondjátok jobb így nektek stb de legbelül valahol mégsem. Mivel foglalkoztok a kérdéssel, beszéltek róla a kérdés sem véletlen született.


Persze tudom nehéz olyanokkal akik makacsok és ti hiába kezdeményeztek, viszont azt gondolom két egyforma ember nincsen. Fölösleges öri harit játszani egymás háta mögött jól elmondani mindennek egymást.


Az ovisok nem csinálják ezt mint némelyik felnőtt ember.

2020. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én idén csak az apámhoz ugrottam át, h ne legyen egyedül, de úgy láttam, neki se hiányzott a kötelező családi összejövetel. Viberen odaköszöntünk a rokonságnak, de ott se sokat beszéltünk. Nem bánnám, ha ez így maradna, nem vagyok haragban a családdal, de már semmi okát nem látom az évi 1x-i találkozásnak. Mintha egy rakás idegennek próbálnék jópofizni, 10 éve semmit nem tudunk egymásról. Ez most végre egy nyugodt karácsony volt.
2020. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamilyen szinten érdekli az embert. Dehát hegyi karabahról is olvasunk szörnyű hireket. Szóval van az a szint, amit nem tud átütni. Annyira pl nem érdekel, mint amennyire ez a kérdés. Nem hagynám a válaszok olvasgatását egy beszélgetésért.
2020. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nálunk még friss a dolog.2 éve újra próbáltuk rendbe rakni a dolgot.Eddig tartott.

Ha ,,nem lennénk haragban" akkor.minde nap lenne egy pár beszólás, megerősítés mekkora 0 vagyok hát annál még ez így is jobb.Igazabol az ünnep miatt érdekelt kinél mi a helyzet mert a hétköznapokban már nem érdekelnek.

2020. dec. 26. 14:27
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én boldog lennék
2020. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hatalmas megkönnyebbülés volt az első karácsony, mikor nem kellett végre menni a családi pofavizitre, ahol állandóan beszólogattak, lehúztak, kritizáltak irigységből meg keserűségből.


Van szerető férjem, az ő családja úgy szeret, mintha a saját gyerekük lennék, úgyhogy semmiféle hiányérzetem nincs. Jó, nyilván egy több éves folyamat volt, mire feldolgoztam, hogy nekem ilyen a családom és mire megszakítottam velük a kapcsolatot, de megérte.

2020. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

18.

Igen nálam is többéves erlelodik,szóval legfontosabb hogyasajat családomra,páromat gyerekekre koncentráljak :)

Köszönöm!

2020. dec. 26. 17:42
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez eddig nem volt természetes?:) Welcome to the real world!
2020. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!