Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeli családtagról megtudtam,...

Közeli családtagról megtudtam, állatkínzó. Ti is megszakítanátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kèt emberről is megtudtam, mennyit jelent nekik az állatok èlete.

Nem vèr szerinti rokonok.

Az egyikőjük lègpuskával lövi a madarakat, mert az autóját le...ák .

A másikról megtudtam sünit rugdosott halálra.. Csak mert ideges volt ès nem vette észre mit rugdos.

(Párom családtagjairól van szó.)

Èvek óta ismerem őket.


Ti hogy viszonyulnátok hozzájuk?


Az èn szememben nem ember az ,aki állatot kínoz


Eddig is tudtam róluk, mennyire sekèlyesek tudnak lenni.



Nagyot csalódtam mindkét emberben, nagyon nagyon elítèlem az állatok bántalmazását. Mert mellettük senki se áll ki, ki vannak szolgáltatva.


Egy világ dőlt össze bennem. Nekem ez nem semmiség.


2020. dec. 29. 15:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%

Hat,igen,az ilyenek mocskos egy emberek lehetnek.


De a légpuskázást nem hallják meg mások?

2020. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez sz×r ügy...a párod mit szól ehhez? Amúgy én kb semennyire nem tartom a kapcsolatot a férjem rokonaival, csak anyóssal, apóssal, a többit nagyon ritkán látom.
2020. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
28%
És ez hol állatkínzás? Madarakat lelőni nem tilos, ha biztonságos környezetben csinálja. A sünis példa meg ott vérzik el, hogy az állatkínzás tudatos tevékenység, de ha nem tudta mit rugdos, akkor ez nem felel meg ennek.
2020. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van, én is megszakítanám velük a kapcsolatot. És igen, érdemes erről megkérdezni a párodat is, neki mi a véleménye
2020. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%
1 mp-e írtam ki a választ, már 0%... Emberek, el sem olvashattátok ennyi idő alatt! :D Vicc.
2020. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%

attól még hogy nem tilos lelőni, attól még nem lesz normális!!!! Gondolom ha egy embert rugdosott volna halálra "véletlen" nem ez lenne a véleményed.


Én megszakítanám a kapcsolatot egyből, az biztos..

2020. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
28%
Az nem volt kérdés, hogy normális-e (nem az), de hogy nem minősül állatkínzásnak, az tény. Aki szerint nem így van, az linkelje be a vonatkozó jogszabályt.
2020. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%
Neked nem számít annak, nekem annak számít, ennyi.
2020. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
le lehet pontozni...de a kérdés sem az volt, hogy tövényileg mi állatkínzás. Nekem az is az, ami a vágóhídakon történik és az sem kínzás a jogszabályok szerint.
2020. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Lehet jogilag nem történt bűncselekmény. De nekem számítanak ezek a cselekedetek.

A madárlövöldözèsnèl felmerül bennem egy kerdès. Mi a fontosabb a madár èlete, vagy az autó külső tisztasága?

Ilyen alapon minden nègyzetmèteren gyilkoljuk le a madarakat?

Vagy okè, saját kertje van azt csinál ott amit akar. De mi van akkor, ha a madár csak megsèrül, ès csak hosszú szenvedés után pusztul el. Ez is rendben van?

Vagy olyan madarat lövünk le,akinek fiókák vannak. Ès el fogbak pusztulni a szüleik nèlkül,mert volt pofája lekakálni az ember autóját.


Nekem az ilyen cselekedetek től meghasad a szívem.

2020. dec. 29. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!