Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatkínzó szomszéd...hogy...

Állatkínzó szomszéd...hogy lehetne bejelenteni, hogy ne tudja meg, ki volt?

Figyelt kérdés

Ez egy kretén, komolyan, a baj az, hogy csak én vagyok az egyedüli szomszédja.

Nemrég költöztünk erre a településre, de már komolyan elgondolkodtam, hogy továbbmegyünk(több baj is van)


Szóval, tart mindenféle állatot, de hogy: van báránya, azt ököllel veri, és jókat röhög rajta. Kutyája megszökött, hozzám sírva jött be a kutya, láttam, hogy egy hatalmas véres folt van rajta, valószínű valamit kirágott magán. Később megtudtam, ez az idióta tűvel, és cérnával próbálta összevarrni...ez a hülye mesélte.

Tart galambokat is, elég sokat, először azt hazudta, kiállításokra jár vele, később amikor be volt rúgva, bevallotta, hogy mindet megeszi...kiereszti őket, és legpuskával lövöldözi.

Most is 6 óra körül valamit lődözött az utcáról, lehet, macskát.

Főleg azt, amelyik hozzám szokott bejönni, én meg adok neki enni.

Ráadásul emiatt a fsz miatt egy csomó patkány is van itt, a padlásunkon, stb. Szétszórja a magokat a libáinak, kacsáinak.

Az ilyen barmot örökre el kellene tiltani az állattartástól, még csak fotóról se lásson soha többet.

Egy fogatlan, 50 kilós, középkorú félcgány, alkoholista kretén, az anyjával él.

Amikor idejöttünk, még 3 kutyája volt, most már csak az az egy, de az is meddig...?

Vicc az, hogy amikor ideköltöztünk, nem is láttam ezt az idiótát vagy 1 hónapig.

Ismeri az egész falut, mindenkit, hamar híre megy, ha valakit bejelentenek pl jegyzőhöz.

Hogy kellene csinálni?


2020. aug. 23. 06:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Késő este tudom megnézni a válaszokat legközelebb, előre is köszönöm, aki ír.
2020. aug. 23. 06:59
 2/19 anonim válasza:
93%
Névtelen feljelentés?
2020. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Telefontanú pontosan ilyen helyzetre van.
2020. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Egy golyó a halántékába mindent megoldana.
2020. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
72%

#4

És azzal mivel lennél jobb tőle?

2020. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Írj állatvédőknek, pl állatmentő sereg, hogy a feljelentésben tudnak e segíteni, mert te a fenti okok miatt nem mered megtenni. Csinálj képeket, videót, ha tudsz, azokat csatolva írj nekik.
2020. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
5: nem arról van szó, mivel lenne jobb tõle. A kártevõket írtani szokás.
2020. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
nem . Ez önbíráskodás lenne. aMI SEMMIVEL SEM LENNE JOBB.
2020. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
mindent amit teszel valad erte a felelöseget ha nem gerinctelen vagy ennnnyi!!!!!!
2020. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Még mindig emberségesebb gyorsan a pokolra küldeni, minthogy saját maga szórakoztatására kínoz egy másik élõlényt.
2020. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!