Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzónak neveztek, tényleg?

Dorcsa54 kérdése:

Állatkínzónak neveztek, tényleg?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves szuka keverék kutyusom. Nem lett szocializálva kiskorában ezért félelmi agresszív. A kutyákat elkezdi szugerálni és nem akar tovább jönni csak nézni a kutyát míg el nem megy. Ma délután sétaltattam és azt csináltam hogy meglátta a kutyát megfordultam vele és nem hagytam hogy nézze a kutyát. Mikor ránézett volna az oldalát megérintettem a lábammal. Bele se rúgtam alig értem hozzá ha fájt volna neki nyüszített volna és tényleg kizökkentésként akartam. A férfi a kutyájával beszólt hogy ne rugdossam a kutyám mert feljelent és elveszi tőlem a kutyámat. Megmondta hogy le fog videózni....de tényleg alig értem a kutyámhoz tudatni akartam vele hogy nem nézhet oda. És miután nem nézte mondtam neki hogy azaz üyges vagy....nagyon szeretem mindkét kutyámat ők az életeim és nagyon megijedtem mikor mondta hogy elveszi. Csak próbalom nevelni....szerintetek durva voltam?

2020. ápr. 29. 17:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést véletlenül a babás témába tettem....valaki tudja hogy lehet megváltoztatni?
2020. ápr. 29. 17:33
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Hogy jön ide a gyerekvállalás/babák téma?
2020. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Írtam hohy véletlenül oda tettem....nem tudom hogy lehet megváltoztatni
2020. ápr. 29. 17:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
átkértem más kategóriába! nem lesz semmi baj
2020. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. ápr. 29. 17:39
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Szia en is jeleztem, hogy rossz a kategória. Majd atteszik. De azért válaszolok, mint kutyás. Nem. Nem vagy állatkínzó.
2020. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ;)
2020. ápr. 29. 17:43
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Nem vagy álatkínzó! Ha ilyenek lennének az igazi álatkínzók, akkor nagyon boldog élete lehetne rengeteg álatnak!

2020. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Az, hogy kicsi korában mi törtent egy dolog. 11 évesen hova neveled? Rég tudnia kellene sétálni..
2020. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elegge fiatal vagyok sajnos nem tudtam setaltatni mikor 6eves voltam szuleimet meg nagyon nem erdekeltek mivan a kutyakkal. Ezt elegge sajnalom de ugy tudom semmi se lehetetlen! Tudom a szuleim nagyon felelotlenek voltak de probalom a tobbi evet szebbe tenni :)
2020. ápr. 29. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!