Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám eljött hozzánk ma,...

Nagyanyám eljött hozzánk ma, és anyámmal meg velem elég sértő hangnemben beszélt, pedig nem csináltunk semmit, csak annyi, hogy nem vagyunk gazdagok (mint anyám húga). Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Mellesleg anyám húgához jobban húz, minket meg lesz*r. Ma meg tök flegma volt. Azt hiszi pénzzel mindent megold.

16L


2010. aug. 13. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Lehet,hogy lenézi anyudat,amiért "nem olyan gazdag"?

Vagy csak rossz napja volt,ki tudja..de akkor se kéne ezt csinálnia. >.<

Vannak ilyenek.Nekem például keresztanyám hasonló,vagy talán sokkal rosszabb.Kihasznállja anyámat a tudta nélkül.Előadja magát(mesterien),hogy ő milyen ártatlan,közbe meg jelzálogba van a házunk.Anyámat átcs.szték az egésszel,szegény akkoriban még igen tudatlan volt,senki sem világosíthatta fel,hogy AZ UTCÁRA KERÜLHETÜNK szinte bármikor,mikor keresztapám már nem tudja fizetni a banknak a pénzt..:@:@


És még azt hiszik magukról a felnőttek,hogy marha okosak...-_-"

2010. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy úgy látja,a másik lánytól több támogatást kaphat majd öreg napjain,de ezt nem csak anyagilag értem,szeretitek őt?
2010. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eléggé bánt, hogy keresztanyámmal itt voltak, és apámat szidalmazták, és a keresztanyám is azt hangoztatja, hogy ennyi pénze van. Nagyanyám meg nyilván keresztanyámmal 'van'.
2010. aug. 13. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen én az utolsónak adnék így igazat, lehet, hogy több támogatást és több pénzt kaphat az anyud húgától. És lehet, hogy féltékeny rá egy picit. Vagy csak azt akarta, hogy mind a két gyereke nagy karrierista legyen és nem jött össze az álma - lehet, hogy ő nem volt gazdag? Azért én nem tudom felfogni, hogy lehet ilyen egy ANYA.. én beszélnék vele.
2010. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen. De, ha egyszeri alkalom, akkor nincs nagy jelentősége. Nem szép dolog egyébként. Ha rossz kedve van, akkor nem kéne társaságba mennie, ha olyankor másokat sérteget.

Ha mindig, vagy többnyire így viselkedik, akkor lehet, hogy a gond a múltban gyökerezik. Lehet, régen sem szerette/nem volt jóban éanyáddal.

Szintén szörnyű dolog, de ahogy elhallgatom, nem ritka jelenség.

2010. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy anyám mesélte, mindig is a húga volt a 'kedvenc', de mióta kevesebb pénzünk van, és a húga megszült azóta még jobban keresztanyámhoz húz.
2010. aug. 13. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos így van ez. Lehetséges okok között szerepelhet még:

Egy apától vannak? Valakire hasonlít éanyád, természetben, vagy külsőleg, akit nagyád nem kedvel.

2010. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy utálom öreganyámat, mint a sz@rt. Én 30 körül vagyok, de felé valahogy nem megy az időseknek járó tisztelet. Van sok öregasszony aki primitívebb az állatoknál.
2010. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!