Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 hete volt a elso sexem, a...

Lukas90 kérdése:

2 hete volt a elso sexem, a barátomal védekeztunk és multhéten csináltunk egy terheség tesztet és Negativ lett de a Menstruáciom még mindig nemjott meg és a hasam is felpufadot picit, nektek a elso sex után menyit késet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 17:59
 1/4 süni1 válasza:
Én fiú vok de ez sztem normális hogy késik mert megbobolygattátok a hormonrendszert. azon se csodálkoznék ha pl : az alakod pár hónapon belül valtozna mert a lányok ebbe a korszakban sokat fejlődnek teszem hozzá ha még fiatal vagy .
2011. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocsi,de azt sem tudju,h mikor kellett vna megjönnie :)

am ne aggódj,ha védekeztetek nem lesz gond,nekem is késett még anno pár napot :)

2011. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Megnyugodhatsz szerintem. Saját tapasztalat, hogy az első után nekem másfél hetet késett :) és én is paráztam, bár terhességi tesztig nem jutottam :D

2011. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nem késett, hanem pont hogy hamarabb jött meg, és mindössze 2 napos volt. Mivel ilyenkor ahogy az első válaszoló is írta, megbolygatod a hormonrendszered, teljesen normális, ha késik, vagy hamarabb jön meg. :)
2011. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!