Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készíthetnék 50. szülinapj...

Mit készíthetnék 50. szülinapjára? ( :

Figyelt kérdés

Anyukámnak nem sokára lesz a szülinapja(50.)és szeretnék neki valami különleges ajándékot saját kézzel készíteni mert úgy gondolom hogy az többet ér...ötletek?

Előre is köszönöm.: )


2010. aug. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Karkötőt :)?
2010. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
készíttess képet egy fotósnál és tedd bele egy szép képkeretbe. vagy nyomtass ki több képet, ahol a testvéreiddel vagy pároddal meg apukáddal meg anyukáddal vagy rajta és tedd bele ezeket egy nagy képkeretbe. esetleg süss neki te tortát. vagy szervezz neki meglepi bulit a rokonokkal. vagy csináltass neki egyedi polot, amin a kedvenc dolga van rajta. vagy főzz három fogásos vacsorát, mire hazaér. vagy állíts neki össze egy szakácskönyvet magadtól. gyűjts ki minél többet, nyomtasd ki és fűzd le. esetleg csinálj naptárat, a netről lehet letölteni mintát és minden hónapra tegyél be egy képet róla, vagy közöset amin rajta van valakivel. esetleg tanulj be egy szép megható éneket és énekeld el neki egy zenei kísérettel vagy csak magnóról. hirtelen ezek jutottak az eszembe.
2010. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem készits fotóalbumot,a legszebb,legemlékezetesebb eseményekről ami eddig az életében/életetekben történt!Kicsit macerás,de megéri,biztos tetszene neki!:)
2010. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én emeletes tortát sütök, hiper szupert, saját készítésű cukormassza rózsákkal:)
2010. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én a tesóimmal azt csináltam h amikor anyum 50 éves lett akkor szeptember eleje volt és ugye 9kor már sötét és a nővérem kiált a kapuba amikor meglátta h befordul anyum a sarkoon akkor megcsörgetett én beraktam egy zenét maximumon a garázsba meg a másik nővérem meggyujtogatta a kis gyertyákat amikből kiraktuk h: anyu 50.

és ez egy gyertyás szívben volt meg virágott kapott meg egy arany fülbevalót és nagyon örült neki még sírt is.

Azt mondta az volt a legszebb ajándék amit addig kapott tőlünk. :)

2010. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

18:40 vagyok

bocsi ha kicsit értelmetlenül írtam de nem bírtam jobban elmagyarázni

2010. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!