Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készíthetnék anyámnak...

Mit készíthetnék anyámnak szülinapjára ami holnap lesz? Tortát nem mert meglepit akarok és ő egésznap a konyhába van és nincs kihez menjek elkészíteni. Pénzem sincs.

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi van otthon.

Csinálhatsz neki képeslapot, egy szép idézettel, esetleg fényképpel kettőtökről vagy a családról.

Varrhatsz neki apróságot, pl. kulcstartó, szemüvegtok, mobiltartó. Beírod a keresőbe, és rengeteg ötletet találsz kreatív oldalakon.

2011. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy szép verset, ami az anyukákról szól, pl. Donkó László verse, írd le egy szép A4-es papírra, dekoráld ki és ragassz köré keretet csomagolópapírból, ezt kiteheti a falra, de itt olvastam olyat, hogy valaki beváltható kuponokat gyártott, amiket be lehet váltani mkosogatásra, stb. Attól is függ mondjuk, hogy hány éves vagy.
2011. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet ócska ötletnek tartod, de mikor az én anyukámnak volt a születésnapja, és nem volt pénzem, kerestem a házban, udvarban egy egyszerű virágcserepet(nem műanyagot, hanem direkt kerámiát) és festettem rá olajfestékkel egyedi mótívumokat, és belakkoztam, meg szereztem bele a szomszédasszonytól egy virágot, beleültettem, és nagyon megörült neki. Azóta is az az ő legféltettebb virágcserepe!

Vagy valami hasonlót találj ki.

2011. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
keress egy vázát,és fess rá,ragassz rá dolgokat.Legyen nagyon színes,aztán tegyél bele vizet és egy gyönyörű virágot(vagy esetleg többet).Ezt az anyák imádják. :D
2011. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!