Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készíthetnék a Barátom...

Mit készíthetnék a Barátom anyukájának a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a szülinap

Süthető gyurmából szeretnék készíteni valami szépet. Akár kis szobrot, vagy ez az, hogy nem tudom mit..

A gond az, hogy nem vagyunk olyan együtt sütögetünk, főzögetünk, vásárolunk viszonyba, de nem is rossz a viszonyunk, hanem olyan kedveljük egymást, beszélgetünk, mosolygunk stbstb..


Valami jó ötlet? (:


Ja.. és több mint 1 éve vagyunk együtt:)


2011. febr. 22. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
www.creativiky.hu
2011. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem kell ajándék. Esetleg süti vagy egy szál virág. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem tényleg nem kell...
2011. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
www.kreativcafe.hu-n is sok mindent találsz. / creativiky-s voltam/
2011. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi sem kell, de figyelmességből jó ötlet, szóval szerintem igen is örülni fog, ha megleped valami aprósággal, amit Te csináltál. :)


Picike tálat, amit te dekorálsz ki, vagy fali díszt, ha ezt a süthető gyurmát választod. Vagy kiformázol egy virágot, amit szintén te tudod megszínesíteni utána.

De bemész egy hobbiboltba, ott nagyon sok ügyes és okos ötlet van (az én kedvencem például a szalvétatechnika - decoupage).


Sok sikert, biztos szép lesz! :)

2011. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen mindenféleképpen valami picike dolgot szeretnék. Nem akarom hogy tolakodásnak vegye.:\

Gyurmából virág? nem rossz ötlet.

2011. febr. 22. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ékszertartó?

tudod,az amire fel lehet lógatni a nyakláncot,gyűrűt...


[link]


[link]


pár gyönggyel diszitve süthető gyurmából is meg tudod


kaptam már ilyet,ennél ötletesebbet nem is tudott volna az illető kitalálni,én is ajándékoztam már ilyet,örült neki aki kapta,hasznát is veszi

2011. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jóóóó:)
2011. febr. 22. 21:48
 8/8 anonim válasza:

Gyurmából csinálhatsz : egy golyóstollat: vond be a külső részét és nyomkodj bele pici díszeket vagy a nevét írd rá vagy egy kanál nyelét vond be és díszítsd ugyanúgy mint a tollat, vagy ami illik hozzá. Ez személyes, figyelmes kis emlék.

Ha fiatalos felfogású akkor fülbevaló is jó vagy kulcstartó, gyűrű, karkötő, medál. Rengeteg dolog lehet. Kérdezd meg a barátodat, hogy minek örülne az anyukája? ;)

2013. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!