Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ezzel az ismerős...

Mit csinálnál ezzel az ismerőssel akit nem szeretsz? Jobban barátkoznál vele, vagy "betennél" neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy utálod az egyik ismerősödet. Az a valaki egyre népszerűbb lesz az emberek körében, és ezek az emberek egyre jobban távolodnak el tőled, sőt már nem is foglalkoznak veled, csak bántanak, kibeszélnek. Te mit tennél a helyemben?:S
2010. aug. 14. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nem az óvodában vagyunk,élném a saját életemet,és megpróbálnám úgy alakítani,hogy nekem megfeleljen.A többi nem érdekelne,és ezt az ismerőst is békén hagynám,illetve tennék magasról a baromságaira.

Nálunk egy közeli családtag veri a nyálát,és még mindig lerágott csonkokat harapdál,de annyira nem tud meghatni...Ő élje a saját ki magánéletét,én meg az enyémet.Ennyi.

2010. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lesz@rnám.


De tényleg, mi a fenének barátkozni vele? Nem úgy néz ki, mint akire annyira érdemes az érzelmeket pocsékolni. Ilyen barátot akarsz? És neki szerinted te kellesz? Betenni neki? Az meg iszonyúan kicsinyes. Királynőien tojj rá magasról.

2010. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem "barátkoznék vele", mert soha az életbe senkinek nem tudok nyalni semmiért, se pénzért, se jobb munkáért, se szeretetért/barátságért vagy bármilyen haszonért. Ha ezt tenném, szembe is köpném magam.

Ha azt látom, hogy a hozzám közelállók kezdenek eltávolodni tőlem, nem okolnám ezt az utált "ismerőst", ez csak az én ismerőseimre és rám tartozik. Először magamban keresném a hibát.

És igen, élném tovább az életem, akár magamra maradva is. Az ismerősök jönnek-mennek, a barátok kicsit tovább is maradnak, de ez csak egy körforgás. A saját életed pedig nem az utált ismerősökről szól, hanem a körforgásban szereplőkről, egyszóval a hozzád közel állókról.

2010. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is barátkoznék vele és nem is tennék be neki, egyszerűen figyelmen kívül hagynám én is.
2010. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Hiába pontoztál le,akkor sem szabad,hogy a bosszúvágy fűtsön,mert a harag rossz tanácsadó.Majd megtanulod.Arra törekedj,hogy Neked jó legyen,minden mást hagyj figyelmen kívül!Minél jobban látja Rajtad az ismerősöd,hogy foglalkoztat a dolog,és bánt is,annál jobban Rád hajt.
2010. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat a fogalmazásért. Nem betenni-t értettem, nem tudom miért így fogalmaztam meg. Igen, úgy értettem hogy nem foglalkozni vele...
2010. aug. 14. 12:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan hány ember az, aki emiatt eltávolodik tőled? Húsz, harminc? Akikkel eddig sem leehttél túl közeli kapcsolatban, ha emiatt eltávolodnak tőled.

Nézd, a földön emberek milliárdjai élnek. Szerinted nem találsz más ismerősöket, pillanatok alatt? Ugye, hogy de :)


Szóval a tanácsom: ne hagyd, hogy bántsanak, hagyd ott az egész társaságot és kész :)

2010. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam mindenkit, nem le!
2010. aug. 14. 12:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Am köszi az eddigi válaszokat...:)
2010. aug. 14. 12:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Élném a saját életem és nem foglalkoznék vele, nem járnék vele egy helyre stb. De szerintem gyerekes dolog betenni neki és azt tartani a legfontosabbnak hogy menő legyél. Ha meg valami zavar akkor kimondanám őszintén.
2010. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!