Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bulit szervezzek a...

Milyen bulit szervezzek a páromnak (lány) 40. születésnapjára? Ősszel lesz 40 éves és szeretnék egy bulit rendezni neki sok baráttal és ismerőssel. Valami jó helyet keresek Győr környékén.

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak pls. akik értelmeset tudnak hozzászólni. Köszönöm.
2010. jún. 24. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 40 éves kérd meg a kezét és tartsatok egy esküvői bulit.

Bocs nem tudtam kihagyni...

2010. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Arra azért vigyázz, nem biztos, hogy mindenkinek a tudtára akarja adni a korát.
2010. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
40 éves "lány", azt inkább nőnek nevezném, és nem biztos, hogy "bulit" akar tartani.
2010. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nehari de elég "vén lány" 4o évesen...amitől lányt írtál attól még negyven és az már nem lány, se jobbról sem balról...


Eddig nem kaptál értelmes választ, bocs az enyém se az...:-S

2010. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Meglepetés bulit.

az mindig jó

2010. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
swinger klubba vidd el a negyvenes nők imádják(gondolom)
2010. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig az én válaszom a legjobb.

Első voltam.( egy szép gyűrű)

Na komolyan. Biztos akar bulit? Pl. az én páromnak már szerveztem és rájött, könyörgött nehogy megrendezzem mert ő velem akar ketten lenni. Én voltam a hülye mert ő nem is ilyen típus.

2010. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Attól lány, hogy én annak tartom, nem a kora miatt. Ez pont olyan mint a szépség... Még azért írjatok, mert nem vágott mellbe még az egyik ötlet sem. Bulit akar, nem akar, lesz. A lényeg az, hogy ne felejtse el
2010. jún. 24. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"akar, nem akar, lesz":


értem miért vagytok még ennyi idősen ilyen szinten...

2010. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na jó adok egy jó tippet is. Tatán szervezd meg az autópályán 40perc Győrből. Van egy pikantó nevű zenés szórakozóhely a tóparton. Ott a ti korosztályotok is szórakozik. Nagyon elegáns és jó áron van. Jó zenére hajnalig megy a tánc. Kaja van 10-ig- Asztalt jó előre érdemes foglalni. Nézd meg a neten.
2010. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!