Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután elváltál vagy szakított...

Miután elváltál vagy szakítottál, a férjed egy idegen nővel jött össze vagy egy közös ismerőssel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Evvel is, avval is:(
2011. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Idegennel, ahogy az együttélésünk alatt is mindig idegenekkel, azt hitte, így nem fog lebukni. Ja, válni még most sem hajlandó, mert én vagyok az "igazi". Mit lehet erre mondani?
2011. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

azt lehet err monndani hogy, a Kurv* anyádat:):)


Amúgy meg erre azt szoktam mondani hogy,akivel meg lehet tenni,azzal tegyék csak!

2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

17:11

Nem kell hogy hajlandó legyen. Add be a keresetet a bíróságon. Majd ők lepattintják. :)

2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

a megcsalás sem valami etikus dolog, de hogy ráadásul egy olyan emberrel tegye, akit te ismersz, netán jó haverod, ne adj isten barátod...

na, azért ehhez pofa kell. és itt már nem csak a férj v. a feleség a hibás, hanem az ismerős/barát is, hiszen biztosan tudja a másikról, h párja van, és mégis belemegy a dologba.


apám speciel az egyik kolléganőjével lépett le anyámtól. aztán miután szakított azzal a csajjal még volt pár nője, egyik nap pedig arra eszmélt csóri muterom, hogy a legjobb barátnőjét qúrogatja a faterom. na, ez az igazi patkányság. utána anyum azt mondta, hogy neki nem kell több barátnő.

2011. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második 17:14! Köszi, tudom, csak egyszerűbb lett volna a közös megegyezés, hamarabb túl lettünk volna rajt. :)


Első17:14! Én meg gratulálok a tiédnek, szép munkát végzett! :)


Kérdező! Nálad hogy volt?

2011. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idegennel
2011. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
számomra idegennel, neki a munkatársa
2011. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem idegen volt, pedig egész házasságunk alatt tartotta vele a kapcsolatot. Egyszer még a családi nyaralásra is meghívta a csaj férjével együtt, nekem pedig azt mondta, hogy a srác a haverja, a nőt csak rajta keresztül ismeri. Utóbb derült ki, hogy az első szerelme volt, csak a csaj a katonaság alatt otthagyta.
2011. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem mindegy neked??

Mi közöd van hozzá?!

Vagy továbbra is szemmel akarod tartani a magánéletét??

2011. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!