Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatom meg valakinek...

Hogy találhatom meg valakinek a lakcímét ezek alapján? Infó LENT!

Figyelt kérdés

Keresztnév

Vezetéknév kezdőbetű

Életkor

Város-Lakóhely

Email cím

És nem rokon, szóval lehet, hogy nem férhetnék hozzá hivatalos iratokhoz.


2010. aug. 14. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
iwiw,facebook,telefonkönyv,online tudakozó
2010. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalak azt hiszem kilőve.
2010. aug. 14. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik okmányirodába bemész és kétezer valahényszáz forintért van személyek felkutatására vonatkozó szolgáltatás. Ők felkutatják, jelzik neki, hogy kerested és hogy ő hol érhet el téged.
2010. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez jó :D

Én nevet akarok bankszámlaszám alapján keresni, de nem tudom hol lehet ilyet xD


Válasz:

Szerintem amúgy sehol =/ telefonszám alapján többet tudhatsz meg, de úgy sem biztos (úgy a vezetéknevét talán megtudnád, és úgy könnyebb lenne) meg ha születési dátumot tudnál, talán akkor ~ de nem látok erre esélyt =(

2010. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Város - Lakóhely"?

Akkor már tudod a címet

2010. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A város szted mit jelent? Az utcát?
2010. aug. 14. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinted a lakóhely mit jelent? Főleg ha eléírod, hogy Város.
2010. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Város, mint lakóhely :D
2010. aug. 14. 18:16
 9/10 anonim válasza:
67%
Szerintem elmész a városba, ahol lakik és kérdezősködsz... Ha tudod a nevét nem lesz olyan nehéz megtalálni (még akkor sem ha a vezetéknevének csak a kezdőbetűjét tudod)... Amúgy meg ha az életkora is meg van, akkor olyanokat kérdezel, aki hasonló korban vannak... 10-ből egy ember biztos meg fogja tudni mondani, hogy hol találod meg... Ilyen egyszerű. (persze ez nem igaz akkor, ha az illető pl. Kairóban lakik, de itt valószínűleg nem erről van szó). Miért nem kérdezed meg tőle, ha tudod az e-mail címét? Meg akarod lepni? Nem olyan nehéz megtalálni valakit. Szurkolok neked. : )
2010. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Én az apukámat úgy találtam meg, hogy ahol lakott, csak a helység nevét tudtam ahol lakik, írtam a polgármesternek egy emailt, s felkereste az aput, hogy keresem, valóban a lánya vagyok e.. Aztán jött egy levél erről, s megkaptam a címét. Ez nem kerül pénzbe. Bár nem mindenhol ennyire segítőkészek.
2010. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!