Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy ismerhetem fel/találhatom...

Hogy ismerhetem fel/találhatom meg valakinek a reinkarnációját?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Elmondok egy történetet.Térdzoknis kislány voltam,s megismertem a későbbi férjemet.Véletlen találkozás volt,s ő rám se hederitett.Később sem emlékezett rá.Bennem azonban megmagyarázhatatlanul mély érzések kavarogtak.Nem tudom honnan jöttek,de egyszerre éreztem ismeretlen eredetű szomorúságot, s lelki fájdalmat.Ez lehetett talán valami ősi emlékezet ,vagy szép,de bánattal teli közös jövőnk előérzete.Talán mindkettő.
2011. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Másnak a karmáját nem ismerheted föl; csak a sajátodat. Azokat az embereket, akikhez karmikusan közöd van, és a jelenlegi életetekben is van dolgotok egymással, szintén felismerheted. De az ő karmájukat sem tudhatod meg, csak annak azt a szeletét, ami a te életedet is érinti. :)


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos sehogy :(. Ezért kénytelen vagy csak növényen élni, hiszen nem tudhatod, hogy az-az állat amit megeszel kinek a reinkarnációja (ki mondta, hogy csak emberi testbe lehet reinkarnálódni), továbbá minden lépéseddel vigyázz, nehogy eltaposs valakit, illetve a mezőgazdasági munkákkal is vigyázz, hiszen ott is könnyen kárt tehetsz valakiben.
2011. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
"kénytelen vagy csak növényen élni" jaaa, persze, majd hülye lennék...
2011. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ghostboy ***** válasza:
68%
reinkarnációt nem lehet felismerni. ha bármelyik lélek is újjá születik az előző életéről biztos h semmire nem emlékszik. gondolj csak bele. ha mondjuk tényleg van reinkarnáció akkor valószínüleg te is már egy előző élet reinkarnációja vagy és te sem emlékszel semmire gondolom. :) nekem is folyamat ez jár a fejemben hogy ha újjá születek fogok-e emlékezni erre az életemre..erre a válasz NEM. ez biztos :)
2011. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha találkozol egy idegennel,de úgy érzed,mintha már ezer éve ismernéd,esetleg emlékek bukkannak fel vele kapcsolatban,pedig még semmi közös élményed nem volt vele,akkor gyaníthatod,hogy előző életetekben ismerősöd volt.
2011. jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Kisgyermek koromból emlékszem olyan éles emlékképekre, (látomásokra) amelyekben a környezet semmi képpen sem befolyásolhatott. Nem volt még tv. Tudom hogy korábbi életemből láttam helyszíneket amik megmagyarázhatatlan érzésekkel társultak. Ez a képesség 6-7 éves korig mindenkiben megvan, csak már az elektromos zaj, a rádió frekvenciák, a materialista gondolkozásmód, ezt egyre jobban elnyomják. Mindenkivel előfordul, hogy "vadidegen" emberrel találkozva rendkívüli szimpátiát éreznek egymás iránt és kötetlenül kezdenek el beszélgetni, mintha régi ismerősök lennének. Ezt az aura rezgésszámának egyezésével is magyarázzák, ami mindenkinél egy kicsit más úgy mint az ujjlenyomat. Az igazság meg "odaát" van.
2011. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Sehogyan, mert nincs olyan hogy reinkarnáció, ez egy baromság.
2011. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ghostboy ***** válasza:
90%
kedves utolsó kommentelő miből is gondolod ezt? te voltál már odaát? vagy alá tudod támasztani bármivel is az állításod?
2011. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért, akik azt állítják hogy van, azok mire alapozzák a feltevéseiket? Voltak már odaát?
2011. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!