Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok a lányaimnak...

Hol találok a lányaimnak keresztszülőt? Vagy hol tudok ilyen hirdetést feladni?

Figyelt kérdés
a családból nem szeretném ha lennének keresztszülők az ismerősökben akik szóba jöhettek volna csalódtunk.én olyan fiatal keresztszülőket szeretnék akik min egy hónapban egyszer meglátogatják a gyereket felköszöntik ha van névnap szülinap stb.a lényeg az ,hogy foglalkozzanak vele.az én kereszt szüleim nagy ívben le ...szartak.soha nem köszöntöttek fel ja és 20 év alatt egy zacskó cukrot kaptam tőlük amiből ki vehettem egy pár szemet.én a lányoknak nem ilyet akarok.ha valaki tud tanácsot adni vagy segíteni mindent meghallgatok.
2010. aug. 15. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
És barátok? unokatesók? Ha akarsz írhatsz nekem! Beszélgethetnénk.
2010. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
unoka testvér ?
2010. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Én megértelek, 15 éves lány vagyok, van 4 keresztanyám és három keresztapám, de egy sem foglalkozik velem... Nagyon rossz érzés, hogy húgomnak egy keresztanyja van, s még a csillagot is lehozza neki az égről, mai napig sirni tudnék emiatt...


De akkor se hirdetéssel kellene keresztszülőt keresni... Hogy valakit ilyenre kérj, abban meg kell bizni, ismerni kell, nem kérhetsz egy idegent ilyenre. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de tényleg inkább családból legyen, mint ismerősökből, akikben csalódtál. Ne idegenek közül, azok hamarabb magára hagyják a gyereket, minthogy megkeresztelik.

2010. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, ha a rokonok, barátok közt nem találsz olyat, aki törődni fog a gyerekeddel, egy idegen miért tenné?
2010. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, mégiscsak egy barát lenne jó erre a célra,vagy egy kedves ismerős.
2010. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ilyen világot élünk, a pénz-profit alapú gazdaság a családokat is megöli szépen lassan, egyre kevesebbet akarunk másokkal foglalkozni.. velem sem foglalkoztak a kereszt szüleim, de hát ez van, valahogy túléltem.. hát mindenesetre sok sikert hogy találj megfelelőeket.. (tű a szénakazalban..)
2010. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Azért kell keresztszülő, hogy alkalmakkor felköszöntsék a gyerekedet?! Pont vadidegen akar majd foglalkozni a kölyköddel, nem gondolod?!
2010. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy idegen akit nem ismersz, azsem törödne többet.

És egy hirdetésre ki jelentkezne?Ne viccelj...

2010. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én idáig 2x találkoztam a keresztanyámmal. Adott egyszer egy tábla csokit. Viszont a keresztapámmal jóba vagyok. Amúgy keresztapám faterom bátyja.
2010. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mazsolázz a hirdetések között, hátha találsz olyat, hogy "Jövedelmem vadidegen kölykökre költeném". Biztosan hemzsegni fognak az ilyenek...
2010. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!