Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalom adtán van munkája, a...

Alkalom adtán van munkája, a többi napon otthon ülni?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam 5 éve. Nem felhőtlen a kapcsolatunk amúgy sem és akkor tavaly év elején úgy döntött leszámol a rendes állásából és vállalkozni fog. Festő a szakmája. Nem fiatal már. 50 fölötti. Ha van rá igény akkor "jol"keres, ha nincs akkor semmit. Most 2. hónapja a semmi van. Tehát én tartom el! Rezsit, telefonját, élelmet egyedül állok.Nincs is kilátásba munka egyelőre. Otthon fekszik. Raadasul tarzozasa is van, amit nem tudok már bevállalni neki. Az a baj én se keresek olyan sokat h hónapokon keresztül eltartsak egy férfit. Velem el a kiskorú gyerekem őt is el kell tartanom és belegondoltam tőle is meg kell vonjak dolgokat mert harmunkat tartom el. El tudna menni vissza ahol dolgozott de ő azt nem akarja csinálni ilyen- olyan indokkal. Erre vár h neki majd beindul ez a vállalkozás...Az lenne a kérdésem más mit tenne? Várjak és addig tartsam el amíg be nem indul neki a munka? Nem tudom mit kéne tenni de kikészít így ez a pénztelenség.
2021. jan. 28. 08:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Ne tartsd el! Ha visszavennék a régi helyére, akkor max. 1 hét türelmi időt adnék neki, azon túl egy fillért sem adnék neki SEMMIRE!
2021. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 neincat ***** válasza:
83%

Kiraknám. Ugyanúgy, ahogy én sem várom el egy férfitől hogy eltartson, én sem vagyok hajlandó hónapokig eltartani egy férfit, főleg ha füle botját sem mozdítja, hogy segítsen. Főleg ha emellett vállaltam azt, hogy egy új kisembernek adok életet.

Beszélnék vele, adnék neki egy hónapot, hogy találjon munkát, vagy költözzön el.

2021. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
48%
Most ő akkor a testét árulja.
2021. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
"Péter, nagyon szeretlek, de ez így nem állapot, felkopik az állunk. Szerezz állást kérlek, vagy költözz el innen. Jövő hét végéig kapsz haladékot."
2021. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

Pista, március 1-ig van időd fix munkát találni, utána mehetsz amerre látsz. Nekem elég a Jancsikát meg magamat eltartanom egy fizetésből.

Ennyj

2021. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%

Igen egyébként én pont ezt akart írni hogy érdekes ha a nőt kéne eltartani az nem lenne probléma főleg ha még teherbe is esne akkor kihúzna majdnem 4 évet felrakott kezekkel de persze egy férfit már “gáz” tamogatni meg nem

Lehet ☹️🤣

2021. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
65%

6!


Nőnél is ugyanez a helyzet. Ha teherbe esik, akkor a, a férfi csinálta fel, hogy egyszerűen fogalmazzak és b,kp csedet, gyedet, vagy gyest, ha nem dolgozott előtte plusz a csaladipotlekot, ergo van valamennyi jovedelme.

2021. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
18%
“A férfi csinálta fel” 😅 ja és akkor már el is kell tartani 4 évig meg ameddig akarja nem ? A GYES pedig elég elenyésző penz meg ha a maxot vesszük akkor is
2021. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

8!


Nem írtam, hogy el kell tartani. Senkit nem kell eltartani a gyerekén kívül. Amúgy milyen 4 évtől van szó?

A gyes valóban elenyésző, pláne hogy nincs olyan, hogy max, lévén ez egy fix összegű ellátás, de ne zavarjon.

2021. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%
Adsz neki 1 hónapot hogy összekapja magát, ha nem akkor kiteszed. Ennyi.
2021. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!