Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalom adtán van munkája, a...

Alkalom adtán van munkája, a többi napon otthon ülni?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam 5 éve. Nem felhőtlen a kapcsolatunk amúgy sem és akkor tavaly év elején úgy döntött leszámol a rendes állásából és vállalkozni fog. Festő a szakmája. Nem fiatal már. 50 fölötti. Ha van rá igény akkor "jol"keres, ha nincs akkor semmit. Most 2. hónapja a semmi van. Tehát én tartom el! Rezsit, telefonját, élelmet egyedül állok.Nincs is kilátásba munka egyelőre. Otthon fekszik. Raadasul tarzozasa is van, amit nem tudok már bevállalni neki. Az a baj én se keresek olyan sokat h hónapokon keresztül eltartsak egy férfit. Velem el a kiskorú gyerekem őt is el kell tartanom és belegondoltam tőle is meg kell vonjak dolgokat mert harmunkat tartom el. El tudna menni vissza ahol dolgozott de ő azt nem akarja csinálni ilyen- olyan indokkal. Erre vár h neki majd beindul ez a vállalkozás...Az lenne a kérdésem más mit tenne? Várjak és addig tartsam el amíg be nem indul neki a munka? Nem tudom mit kéne tenni de kikészít így ez a pénztelenség.
2021. jan. 28. 08:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%

Egy festő nem talál munkát? Azért ez eléggé érdekes!


Én egy baleset után 3 évig "tartottam el" a férjemet, aki írd és mondd havi 47eFt-ot kapott és eszembe nem jutott volna elhagyni.

De egy egészséges embert, aki csak az ágyon fekszik és leül a készhez és még csak nem is a férjem, azt biztos nem támogatnám egy percet sem.

Adj neki ultimátumot és ha nem kapja össze magát, akkor lapát!

A gyerek közös, vagy csak a tiéd?

2021. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%

#11, nem talál, ha nem is keres. Otthon heverésző iparost ki találna meg?


Életem nagyobb részében többet, néha többszáz annyit kerestem, mint a párom, soha nem volt ez probléma.

Az egy helyzet. De ha nem is érdekli, az gáz.

És ha a kapcsolat sem igazán jó, akkor mire föl?


A saját gyereke is elég teher, egy ötvenes plusz gyerek már érthetően sok.


Ultimátum, menjen vissza dolgozni, majd akkor vállakozzon, ha fellendül a piac, vagy kitanulja azt is, hogy szerezzen munkát!

2021. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%
Jelenleg a felújítási támogatásoknak köszönhetően bárki, aki tud adni számlát, negyed pillanat alatt teleírja a naptárját - persze csak ha akarja.
2021. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
3%
Utolsó, mindenkire érvényesek a támogatások? Ki veheti igénybe?
2021. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
11%
#14, kb mindenki 3 millió a határ, azt hiszem
2021. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kindenki! Csak akinek can legalább egy gyereke...
2021. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
10%
Ilyenek ezek a szezonális munkák. Nyáron kellett volna összespórolni a télirevalót. Télen ki festetne? Nem szárad meg a fal. XD
2021. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
1%
16 Kiskorú gyerek, vagy nagykorú is jó?
2021. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
71%

Tehát lényegében a saját gyerekedtől! veszed el a kaját, mert a lusta, élősködő pasidat kell eltartanod.


Mondd, te jól vagy? Én úgy vágnám ki az ilyet, hogy csak nyekkenne, mert nem is akar! melót találni.

2021. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%

#17

Már miért ne száradna?...kivéve persze a lakatlan új építkezést

Nálunk egy hete volt festés és minden tökéletesen száraz, mert festés nélkül is télen fűtenek az emberek.

2021. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!