Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves bátyámat börtönbe...

A 18 éves bátyámat börtönbe akarják zárni. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy nem vagyunk cigányok és aki oltogatni szeretne az ne vegye a fáradtságot. Köszi.


A bátyámra kentek egy lopást és egy gyilkosságot. Pedig nem ő volt. Nem tudjuk, hogy mi történt. Állítólag akkor ölhették meg amikor ő odaért. De azt mondta, hogy nem látott senkit. Közbe jöttek a rendőrök, a személyleírás hasonlít a bátyámra. Így sajnos őt gyanúsítják. Az a baj, hogy belőle amúgy is kilehet nézni ha nem ismerik. Ő olyan "leszärok mindent, mindenkit, leszärom mi történik" típus...amúgy veszélyérzete sincs. Ez a dolog sem érdekli nagyon. Sajnos leakarják ültetni. Nem értek ezekhez a dolgokhoz így azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek van esély a szabadulásra ha bezárják? Vagy valahogyan kideríteni, hogy nem ő tette? Nincs elég bizonyíték hogy nem ő volt...meg szerintem még az is rátett egy lapáttal, hogy kb 1 éve megvert egy pasit mert nagyon kiakasztotta.

A rokonok nem tudják mit gondoljanak..attól félek, hogy most már nem fogják szeretni. Meg ha szüksége lesz a családra vagy valakire akkor elfordulnak tőle. Annyiszor olvastam/hallottam már, hogy egyesek akik kijöttek onnan változni szeretnének de elfordulnak tőlük és nem megy nekik.

16/L


2010. aug. 15. 22:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyedül maradnak és megcsináljak ugyanazokat a hülyeségeket...
2010. aug. 15. 22:50
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
A bátyád nem véletlenül Lincoln Burrows?
2010. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
benne volt a hírekben?
2010. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Haha...komolyan kérdeztem.
2010. aug. 15. 22:54
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

előttem lévő beszólás ottvolt xDDD (Y)


azt írtad kedves kérdező, hogy " nincs elég bizonyíték hogy nem ő volt"

mért arra van hogy ő volt????attól mer akkor ért oda..attól mer HASONLÍT RÁ.. az nembizonyíték

2010. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
mármint az első így már
2010. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Ahhoz,hogy börötnbe zárják,be kell bizonyítani a bűnösségét.Teljesen mindegy milyen a természete,ez az ügy szempontjából nem számít.Ha nem ő volt akkor az ki fog derülni.

Amugy szabadlábon van?

Mert ha igen akkor az is azt jelzi,hogy nincs ellene bizonyiték,ha lenne akkor már előzetesben volna.

2010. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Amig nincs bizonyiték addig őt is megilleti az ártatlanság védelme!!
2010. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szemtanú,vagy kamera esetleg nincs aki/ami láthatta hogy ő később ért oda?:/
2010. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hol volt ez a gyilkosság?
2010. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!