Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem önző bátyámat?

Hogyan kezeljem önző bátyámat?

Figyelt kérdés

Ezek ilyen apróságok, de elég idegesítő tud lenni.

Csak magára tud gondolni. Van munkája, de itthon lakik. Ha anyu vesz valami nassolni valót, fogja és beviszi a szobájába az összeset, minap mandulát törtem sütihez, 10 percre hagytam pulton, szó nélkül azt is lenyúlta, az egészet. Bezzeg ha vesz valamit magának esze ágában sincsen senkit megkínálni, eldugja az ágya mellé. Ha rászólok, flegmázik, ő nem ér rá vitatkozni, túlságosan "laza" ahhoz. Semmit nem tesz meg senkinek, de elvárja, elvárná, hogy főzzek én is rá. Kisajátítja az egyetlen szgépet itthon, játszik rajta egész este és délután. Anyum meg védi, ne szítsam már a feszültséget, stb.


Mit tegyek?

Köszi a válaszokat!


17/L ő 20/F


2011. okt. 4. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
van barátnője?
2011. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt, de már nincs.
2011. okt. 4. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni. Vagy beszélsz vele erről vagy innentől kezdve te is eldugsz előle mindent.
2011. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ, hát ja, valószínűleg anyum is ezért hagyja rá a dolgokat...
2011. okt. 4. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem valószínű, hogy megérti, ha beszélsz vele, nővérem is ilyen volt :(


Dugd el, ami neked fontos, hogy ne találja meg!

2011. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!