Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék készíteni Anyukám...

Mit tudnék készíteni Anyukám 42. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Az már megvan, hogy egy új táskát, és egy fölsőt fog kapni tőlem, de szeretnék még valami kis egyedi ajándékot is csinálni mellé. Mi legyen az?

(fotóalbum, képkeret kilőve)17/L


2010. aug. 16. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj neki verset, csinálj neki sütit, tortát.

Sok Sikert

2010. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy jó receptet,és süss neki friss kenyeret,nem olyan bonyolúlt!
2010. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy fini sajtá készitésü szépen diszitett torta mindennél többet ér:) tapasztalat - nállunk a családban mindenki azt kap tőlem :)
2010. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy tortát csináltam és nagyon örült neki... :)

Itt a recept nézd meg hátha megtetszik: [link]

Anyukádnak pedig boldog szülinapot, és remélem tetszik neki az ajándék! :D

2010. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az én Anyukám is most lesz 42 éves, és én voltam az Alexandra könyvkiadónál, és van ott egy könyv, hogy "Anya kérlek meséld el nekem..." c. könyv, 2E ft, és azt ki kell töltetned anyukáddal, képek stb,gyönyörű könyv, én szerintem azt fogom neki megvenni, biztos nagyon fog neki örülni, és készítek neki, vagy veszek egy tortát.

Bár sok ötletem nincs, hogy mit csinálhatnál neki, esetleg órába a fényképedet, v ha van testvéred fényképeteket beletetetni. Szerintem egy anyának,(az enyémből kiindulva) az tetszik neki a legjobban, amin mi vagyunk testvéremmel rajta, v mi csinálunk valamit.

Esetleg ha ügyesebb vagy, egy kis díszládikát is csinálhatsz neki.

Majd mondd el, hogy mit készítettél, és h mit szólt neki.

Sok sikert!

18/L

2010. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fűzz nyakláncot/karkötőt/fülbevalót/gyűrűt, esetleg egy szettet ezekből. Vagy fess ki üvegfestékkel egy szép formájú üveget, ez lehet váza, vagy tengeri só+illóolajból mehet bele fürdősó. Vagy készíts gyertyát (gyönggyel vagy viasszal lehet díszíteni. Esetleg gyöngyfát( kell hozzá drót és gyöngyök, itt egy link hozzá:

[link]

Most ezek jutottak eszembe. :) Ezeket már én is mind megcsináltam, nem bonyolultak

2010. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!