Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ha a családo...

Mit tehetnék hogy ha a családom szüntelenül kiabál amíg órám van?

Figyelt kérdés
Majdnem minden órám élőben meg van tartva, ahol figyelnem és aktívan hozzászólnom kell. Testvéreimnek kevesebb órája van, valamint nekem délután-este is közös konzultációim vannak, és ilyenkor megállás nélkül kiabálnak. Van hogy csak azért mert a nagy lakás másik végében vannak és lusták odamenni egymáshoz, van hogy összevesznek és üvöltve veszekednek, ilyenkor már a szüleim is kiabálva próbálják elérni amit akarnak. Én ezt nagyon rosszul viselem és igyekszem minél többet elmenni itthonról de COVID idején nem igazán lehet. Próbáltam kérni őket és mindig megígérik hogy oké csönd lesz, de aztán mindig újrakezdik.

2021. febr. 10. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a húgom ordibalt állandóan amíg haverokkal beszéltem, aztán amikor elkezdtem mondogatni hangosan hogy jaj de jó megint hisztizik a drága húgom, akkor rájött hogy ez neki is égő, azóta nem csinálja
2021. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
83%
A vegyél jó minőségű fejhallgatót hozzászólásokat sem tudom teljesen megérteni. Senki sem készült ilyen helyzetre. Ha valaki másra mondjuk nem naģyon használná azt, esetleg nincs rá csak úgy pénze, akkor ez nem mindenkinek opció attól, hogy most épp távoktatás van. Ilyen helyzetben szerintem a családnak kellene megértőbbnek lennie.
2021. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
És az megoldás a problémára, hogy leírjuk, a családja bunkón viselkedik? Nem lesz tőle előrébb. De ha bezárja az ajtót és feltesz egy zajszűrős fejhallgatót, akkor nyugodtan tud online tanulni, hiába őrjöngenek a lakásban.
2021. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha a család is megtanulja, hogy tahók és sajnos most igazodniuk kell másikhoz is.
2021. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tanárnak is meg lehet mondani a helyzetet és megkérni, hogy beszéljen a szülőkkel. Talán picit komolyabban veszik, mint a gyermeküket, aki az életre készül éppen.


Amúgy hangszigetelés nem oldható meg valahogy?

2021. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!