Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vágyom szüntelenül...

Miért vágyom szüntelenül arra, hogy elismerjenek, megdicsérjenek?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy rosszul esik, ha nem jeleznek vissza.

Némely embernek elég, ha megkapja a pénzét, de nekem fontos, hogy megveregesség a vállamat, ha jó munkát végeztem.



2018. jún. 1. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
önbizalom-hiány
2018. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önértékelési gondok+ az egyes válasza
2018. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár én még csak diák vagyok, de hasonló cipőben:/ már jóformán beteges teljesítménykényszerem van egy tantárgyból és a legkisebb hibáért is nagyon dühös leszek magamra, iszonyatosan vágyom arra, hogy a tanárom is elismerjen, megdicsérjen. Nálam ennek szerintem az az oka, hogy a mostani tanárom új, aki előtte volt, ő pedig folyamatosan csak szidni tudott minket, szinte sosem dicsért senkit és minden hibáért megalázás járt. Mindezek mellé alig tanított valamit, szóval kialakult egy marha nagy önbizalomhiány és frusztráltság is, hogy nem elég a tudásom. Azóta ez már sokat javult, amit próbálok is tudatosítani, de sajnos nem mindig sikerül.
2018. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!