Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy elvált anyuka pár...

Gáz ha egy elvált anyuka pár hónap után beköltözteti magához az új pasiját?

Figyelt kérdés

Ez nem viseli meg a gyerekeket? Ráadásul tinédzserkorban?

És mimdeztnúgy, hogy meg se beszélte a gyerekeivel.



2021. febr. 25. 17:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
42%
10: ennyi.
2021. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
60%
A körülményektől függ.
2021. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%

Alapjáraton ez így gáz.

De a gyerekek bírják a pasit?

2021. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
23%
Jó olvasni, hogy nincsenek emberi érzéseid.
2021. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem gáz azután, hogy évekig voltál valakivel, 2 hónap után mással összeköltözni.
2021. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, de egy tini mar nem fog serulni, hogy anyunak ks van szerelmi elete.

Nem tudom te ki vagy a tortenetben vagy kivulallo-e, de elvalt nokent jelzem:

1. A valasig vezeto ut hosszu....a hazassag vege hamarabb bekovetkezik, mint a valas szobakerulese a ferj es feleseg kozott.

2. Miutan dontenek vagy dont az egyik fél, hogy beadja a valokeresetet utana is x honap a folyamat. (Legalabb 4-5 hó, birosag kapacitasatol fuggoen, de inkabb ugy 1 ev es akkor minden megvan.)

3. A fentebb emlitettek evek is lehetnek, ehhez kepest ha vegre valas soran ismerkedik akar anyu, akar apu es amikor a papir megvan mar turbekolhatnak, miert ne tegyek? Vagy varjanak amig a gyerekek betoltik a 18-at, majd diplomat szereznek, majd vegre elkoltoznek, ha lesz hova es utana vegre anyka uj part valaszthat? Ne maaar lecciii.


Tehat alapjaban nem gaz. Az mas kerdes milyen a felvezetes, milyen az egesz elotortenete.

Ha a fentebb emlitett eset mellett gyerekeknek komunikaltak a rossz hazassagot, idovel tudtak azt is anyunak van valai udvarloja sot az komoly, talan mar talalkoztak is vele es vegul anyuka kozolte itt az ido osszecuccolunk, akkor nem latok semmi kivetnivalot benne. Igaz irtozatosan nehez lesz majd neki ha a kedves tini gyermekei ezt nem tudjak kezelni es netan szegeny pasas is mindenaron bele akar szolni a nevelesukbe. Akkor rovid lesz az egyutteles....

Ha azonban anyu par honapja ismeri es egy illegalisan nyitvatarto kavezoban szedte ossze majd gondosan titkolta van valakije es egyszercsakmegerkezett Karcsi a lakasba 3 boronddel es elrikkantotta magat tt van az uj apatok, akkor gaz😂

2021. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem gáz, legalábbis a leírásból.

Velünk is ez volt. Sőt utána egy újabb költözést se beszéltümk meg, csak el kellett fogadni.

Illetve a gyerekkori dolgokat se beszéltük meg.

2021. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
75%

Én nem értem!

Nem megözvegyült, hanem kölcsönösen kiléptek egy nem funkcionáló kapcsolatból.

Gyászolnia kellene az anyának egy évig és letakarnia a tükröket, mint a múlt század elején a halottas házakban?

Miközben az apa, lerázva magáról a kölyköket úgy él, ahogy akar?

Életemben nem költöztettem magamhoz senkit, mert nem úgy alakult, de miután 100x megcsalt a férjem és végre kirúgtam, nehogy már én legyek a szemét, ha találok valakit akiben megbízom és vele akarom élni az életem!

A gyerekemnek nyilván bemutatom előtte, de a döntést én hozom!

A gyerek pár év és lelép, én meg pislogok magányosan, mert a gyerek féltékenységből, kényelemből megvétózza?

Utána meg leráz, mert - teljesen jogosan - a saját életét akarja élni.

Nehogy már!

2021. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

13#

Nem birjak a pasit.

Ket hetente az apjuknal vannak, es az nem koltoztette oda a nőjét pedig az már nem friss kapcsolat.

2021. febr. 25. 20:08
 20/36 A kérdező kommentje:
18# A kolykok az apjuknal vannak minde masodik heten.
2021. febr. 25. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!