Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ma mondta el nekem hogy...

Anyám ma mondta el nekem hogy el fog válni apámtól 1 hónap múlva mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyit veszekedtek a szüleim mostanába hogy már én se bírom 17 éves vagyok végzős diák,nem fogom ezt kibirni,a húgom még nem is tud erről,mit csináljak,valaki segítsen kérem. :(
2018. nov. 24. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Mintha a saját szövegemet olvasnám csak én 1 évvel idősebb vagyok és 3 hete volt a válás. Nekem az segített hogy a szokásosabbnál is jobban bezárkóztam és sz*rtam bele mindenbe, persze mindenkinél más a megoldás. Kitartás!
2018. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz veszekedés, nyugalom lesz otthon, 17 évesen már annyit lehetsz apádnál is, amennyit akarsz. Csak este nem alszik egy fedél alatt a két szülőd. Hidd el, hogy neked is jobb lesz.
2018. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell tenned semmit és nincs szükséged segítségre. Most írtad, hogy egy csomót veszekedtek. Ezt akarod folytatni? Ez lenne a segítség?
2018. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj bele, fogadd el, hidd el, sokkal jobb lesz!
2018. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy már te sem bírod a sok vitát. Remélhetőleg a válással megszűnnek ez.

Nem téged nem szeretnek a szüleid, hanem a kapcsolatuk nem működik. A válás nem ellened irányul, ettől még ápolhatsz mindkettővel jó kapcsolatot.

Szerintem ne próbáld megmenteni a kapcsolatukat, már az időpont is megvan, eldöntötték. Fogadd el, és próbálj megbékélni a helyzettel.

2018. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz ki muszáj lessz de attól még bánt a dolog nagyon :(
2018. nov. 24. 14:02
 7/21 anonim ***** válasza:

Kitartás!

Nem azt mondom hogy nem lesz rossz, de százszor jobb mint az örökös veszekedések közt.

2018. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

17 évesen kell hogy legyen annyi rálátásos a dologra hogy ne azért sírj hogy elválnak hanem örülj hogy boldogok lehetnek meg . Ha vállnak Bizto s jó okuk van rá. Képzeld el milyen lehwt olyan emberrel élni akit nem szeret nem tud elviselni (ezért a veszekedés)

Jobb ha 2 boldogtalan ember külön útra kell és talán még boldogak lehetnek

Teged nem fognak ezért kevésbé szeretni , Bizto s lesznek dolgok amik rosszul fognak neked esni (karácsony/szülinap stb) de ha neked ilyen nehéz mit gondolsz nekik milyen nehéz lehetett ezt a döntést meghozni...

Fogadd el..

2018. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Pedig sose gondoltam volna hogy ilyesmi az én családomba meg fog történni :(
2018. nov. 24. 14:59
 10/21 anonim ***** válasza:
miért előtte mi volt?
2018. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!