Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermektartás nem fizetés,...

Gyermektartás nem fizetés, rágalmazás esetén hova forduljak?

Figyelt kérdés

Válásnál a volt férjemnek volt 30 ezer ft gyermektartás elmaradása amit elvileg 3 ezer ft on ként fizetne a havi összeg mellett ami a fizetése 20% vagy minimum 10 ezer ft.Elvileg a munkahelye vonná,de ö nem adja le a papírt,így vagy megdob 10ezer ft al vagy nem vagy adja az elmaradást vagy nem.Ezek mellett van egy közös lakásunk amire én vettem fel hitelt ő él benne én eddig fizettem tavaly augusztus óta vagyunk külön,márciusba volt a válás onnantól elvileg neki kellene fizetni amíg nem tudja át vállalni.Nah ezt se hajlandó megtenni.Telefonon nem érem el,nem veszi fel.Írtam neki myvipen erre azt írta megy a bíróságra mert ö nem hajlandó oda adni a fizetése 20% át hanem fix 10 ezer ft ot meg ne várjam az elmaradást se,se a ház részletet mert egy pénzéhes k..va vagyok.

Ilyenkor mehetek a bírósági panasznapra hogy nem fizet rendesen és megszegte a megállapodást amit a bíróságon vállalt?


25/N


2010. aug. 18. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Mehetsz,igen.
2010. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!