Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon izgulok. Szeretném...

Nagyon izgulok. Szeretném levenni a lábáról, hogyan tegyem? És hülyén érzem magam a fizetés miatt, tipp?

Figyelt kérdés

holnap este elmegyek 2baráttal filmet nézni meg mekizni.

az egyik csaj, vagyis hát pasis csak:) a másik srác, akivel szerintem kölcsönösen bejövünk egymásnak...

és nagyon izgulok, úgy várom, de sokszor zavarban vagyok a srác előtt:( és ez ciki. szeretném elbűvölni, amugy sportosan öltözöm, ha ez segít:))

ja és mindent ők akarna fizetni, de ez gáz...tipp??


2011. márc. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok tuti jó tippet adni, de majd biztos írnak mások!Én csak azt mondnám, hogy te csak legyél önmagad, ne akarj másnak mutatkozni, szerintem ez nagyon fontos!
2011. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudatosan NE "akard elbűvölni". Szeressen azért, aki vagy. A "wonderwoman" eljátszása értelmetlen és hosszú távon úgyis fenntarthatatlan . Csak légy önmagad. Sok sikert!!!! :-)
2011. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feleségem első "randinkon" az ölembe borította az italát, az egész randi alatt csak hebegett, habogott, nagyon zavarban volt. Anyagilag nem volt jól elereszte, szóval nem volt divatos cuccokban egyáltalán. Viszont volt szemem hozzá, hogy a felszín alatt meglássam az értékességét. Kb. akkor döntöttem el, hogy a "profi" kinyalt plázacicákkal ellentétben, komolyan érdekel a leányzó! Nem is bántam meg! :-)


Szóval ne félj, ha tényleg vonzódik hozzád, mindenképp kellesz neki... Ne izgulj!

2011. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A másik lányt ne szarjátok le azért,ugyan úgy kérdezzétek,meg minden!!!
2011. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!