Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedélyezitek a tetoválást a...

Engedélyezitek a tetoválást a gyereketeknek, ha mondjuk elmúlt kiskorú, vagy teljes mértékben elítélitek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 21:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igazából SZERINTEM, ha olyan tetoválást varratsz magadra. amit rendesen átgondoltál és sokat jelent neked, akkor nem zavar ha 60 évesen is ott lifeg a csoffadt bőrődön. Én egy idézetet fogok, ha elmúltam 18, addig nem is akarok, háta meggondolom magam. De ez csak az én véleményem.
2010. aug. 18. 21:51
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha lesz gyerekem, akkor 14 éves korig egyáltalán nem engedném neki. Utána, ha szeretne, akkor elmondom neki a véleményemet (hogy idősebb korban, esetlegesen megereszkedett bőrön hülyén néz ki, mi lesz, ha később nem retszik neki a minta stb)... és egyébként meg amíg nem tudja kifizetni, ergo az én pénzemből megy, addig olyat, amibe én is beleegyezem (nem egész testet befedő, nem túl látható helyen stb.).
2010. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én magamért élek, nem az unokáimért...

Nekem sok tetkóm van (és lesz), de mind 18 után lett sok-sok tervezgetés után, takarható helyeken. Max. a gyerekemnek is akkor lehetne.

2010. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

hát én már 21 vagyok, felmerült a tetkó téma, de csak veszekedtek... és igazuk is van valamilyen szinten, mert ameddig ők tartanak el és az ő pénzükből csináltatnám, igenis van beleszólásik.

persze, ha megcsináltatnám titokban, nem dobnának ki otthonról, de biztos jól összevesznénk.

2010. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"gondoljatok bele az 60éves korotokra is rajtatok lesz az unokátok ki fog nevetni :DD de csináljatok amit akartok:D"

Gondoljatok már bele! Most még nagy szám egy 60 éves akinek a lógós bicepszén ott fonnyad egy koponya. De mire mi leszünk 60 évesek nagyon sok 60 évesnek lesz ugyanúgy tetkója mint nekünk.

2010. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kéne így elítélni a tetkókat. Persze van, ami iszonyatosan gáz, célzok most a "szeretlek pisti"-kre, meg az elszíneződött mikiegerekre, esetlen az elszíneződött "szeretlek mikiegér"-re, de ezek mellett ott van sok, ami még akkor is nézhet ki valahogy, ha te már csak egy műanyag zacskóra hasonlítasz. (vagy nem :P)
2010. aug. 19. 00:07
 17/22 anonim ***** válasza:
Amúgy 60 évesen még nem kell "csoffadt" bőrűnek lenni. Nagymamám 67 éves, de nem szottyadt, feszes a bőre. Egy olyan 75-től már kicsit cinkes.
2010. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az ember ízlése még bőven változhat 25-30 éves koráig, mi van ha valaki csináltat egy tetkót, aztán utána meg szégyenli, mert már totál mást gondolna, mint akkor amikor csináltatta? Mondjuk aki ebbe képtelen belegondolni, az meg is érdemli... Amúgy meg ezer olyan módja van az önkifejezésnek, ami nem maradandó.
2010. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen,inkább tudjak róla és ott vagyok vele egy neves művésznél stb ,mint vmi sikátorban kóklerek csinálják.De 17 18, az alatt semmiképp nem.
2010. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az én szülei 40 évesen bolondultak meg és csináltattak tetkót, 2-őt is. Így én már nem voltam attrakció nekik.:-)
2010. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!