Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apám nekem adta az autóját...

Ha apám nekem adta az autóját azt mivel hálájam meg?

Figyelt kérdés
Még nem mondtam neki hogy köszönöm semmit még szerintetek mit csinaljak?
2021. márc. 24. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg és vezesd balesetmentesen! Ennyi szerintem pont elég.
2021. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha vesz egyet,és gondjai lesznek talán,akkor segíts neki. Vagy ha van neki,lepd meg valamivel. Pl valami kiegészítővel,amit szeretne. Lehet ez egy apró dolog is a kocsiba.
2021. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz magadra és köszönd meg!
2021. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Köszönd meg.

Esetleg csapd ki a hisztit, hogy te nem ilyen színű autót szerettél volna és vágd a fejéhez, hogy szerinted azért tette ezt mert gyűlöl téged.

2021. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg. Bár az nem derült ki, hogy te kérted vagy ő adta magától de nagyon kedves gesztus. Segíts neki amiben csak tudsz
2021. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Egy drágább fajta bor/whiskey/amit szeret megteszi.
2021. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Nagyon köszönd meg, szóban is fejezd ki: mennyire hálás vagy érte (érzelmeidet mutasd ki) és gondozd az autót, tartsd nagy becsben.
2021. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!