Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, annyira boldogo...

Terhes vagyok, annyira boldogok voltunk, de a munkahelyem miatt nem dolgozhatok, így otthon kell lennem, a párom az anyukáját elhozta hozzánk, de nem birtuk egymást. Mióta ez megtörtént nem beszél velem a férjem. Szerethet még a férjem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy szeret! Csak valószínűleg az anyját is szereti és most örlődik.

Miért vettétek oda? Ezt megbeszéltétek előtte? Gondolom előtte sem voltatok már túl jóban az anyóssal.

2008. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos hogy szeret csak bántja hogy nem jössz ki az édesanyjával,vagy nem tudja mit csináljon..de szerintem megértőbb is lehetne a párod mondjuk ahelyett hogy megsértődik inkább valahogy próbálhatná megoldani a helyzetet hogy megkedveld az édesanyját vagy valami..

egyébként én sem jövök ki a párom anyjával van amikor ellenséges velem mindig kitalál valamit hogy pl hétvégén ne is lássam a párom de van amikor meg teljesen normális...de muszály elfogadnom mert szeretem a párom és nem akarom elveszíteni...

2008. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A gyermeketeket várod, érzékenyebb is vagy. Meg kellene, hogy értsen. Az én férjem ilyen esetekben meghallgatja, hogy mi a bajom és megnyugtat. Pedig nagyon anyás. Ugyanúgy az édesanyját is meghallgatja és próbálja elsimítani a dolgokat. Nem fordul egyik szerette ellen sem!
2008. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!