Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért börtön járhat? Anyumat...

Ezért börtön járhat? Anyumat a pasija bezárja a lakásába, amíg haza nem ér?

Figyelt kérdés

Anyumék külföldön élnek. Mamámtól hallottam, hogy a férfi bezárja az ajtót anyumra a munka ideje alatt. A pasi lakása különben, de ez részlet kérdés. A rossz még ebben, hogy mamám nevet ezen és támogatja az egészet. Felmordultam rá és azt mondta, hogy legalább nem fog az anyám csavarogni vagy inni. Mondtam neki, hogy ez nem ok arra, hogy valaki ilyesmit tegyen valakivel és anyám már régóta nem iszik. Biztos vagyok benne, hogy nem szeretetből zárja rá az ajtót.

Nem tudom, hogy anyám élvezi e a helyzetet (amennyire ismerem, egy ideig biztos érdekes neki), mert nagyon megromlott a kapcsolatom vele, amióta van neki ez a férfi 3 éve.



2021. márc. 25. 16:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán a személyi szabadság megsértése kategória lehet. Ha anyukád nem szól a rendőrségnek, hogy akarata ellenére (????) bezárva tartják akkor semmi nem fog történni. Egyébként meg veszélyes is lehet, mert ha pl tűz üt ki, akkor nem biztos, hogy ki tud kimenekülni.
2021. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 alletta ***** válasza:
30%

külföldön él, rossz a kapcsolatotok, vajon te itthonról mit tudsz tenni.

szerintem nem tartja fogva anyudat, így börtön nem jár érte.

2021. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem annyira vagyok jártas ebben, de ha anyud nem lázad és tesz ellene, hiába jár érte akármi, ő az áldozat.

Jó, hogy aggódsz érte, beszélj vele, mit él át és hogyan. Sajnos van, amikor a másik el tud veszni az életében, és hiába beszélsz vele és látod hogy neki rossz, ő nem látja, és nem akar tenni ellene. Ha úgy érzed, tegyél meg minden telhetőt, beszélj vele, gondolkozz rajta, hogy mutasd meg neki a valóságot, HA úgy érzed, te látod azt, ami történik, és ő el van veszve. Előfordulhat, hogy őt nem érdekli, nem akarja, és téged lát ellenségként, hogy milyen rosszakat mondasz a pasijáról.

2021. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Járhat épp börtön is. De kérdés hogy mi az a külföld? Mert mondjuk Egyiptomban a kutyát nem fogja érdekelni eh a probléma.
2021. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ausztria.
2021. márc. 25. 16:33
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
természetesen ez minden normális országban törvényellenes. Személyi szabadság korlátozása.
2021. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Egy kulcsuk van? Mert ha igen akkor csináltasson magának. Ha 2 akkor viszi magával a faszija? Ha meg bezárja és ki akar jönni miért nem szól a zsaruknak? Ha meg nem akar szólni akkor lehet élvezi? Annyi kérdésem lenne még...
2021. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

#7:

Vannak ilyen nők sajnos, akik beletörődtek a sorsukba. Főleg, ha nincs hova mennie, de az is lehet, hogy valami muszlim a csávó.

2021. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Magyar a csávó. Anyumnak az a baja, hogy nem akarja fizetni az albérletet. Ezért csinálja ezt magával. Szerintem. De mondtam neki, hogy akkor ne panaszkodjon. Bármikor normálisan szeretnék vele beszélni, mindig a férfiról áradozik.
2021. márc. 25. 17:01
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Személyi szabadság megsértése ez, amit tesz a férfi.

A féltékenység meddig fajulhat, azt nem tudom.

Legjobb, hogy amikor be van zárva, telefonon hívja a rendőröket vagy ha telefonja nem áll rendelkezésre/elvették, szomszédokat értesíti valahogyan: hívják ki a rendőrséget. Ablakon kikiáltva, bárhogyan.

Nem szabad tűrni az ilyesmit.

2021. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!