Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan férfit akit...

Ismertek olyan férfit akit leültettek gyerektartás nem fizetése miatt? Vagy ez csak fikció?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 13:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Én nem ismerek.

De ettől még persze létezhet.

2019. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Én sem ismerek, de szerintem ilyen nincs is.
2019. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Apósomat leültették 6 hónapra de 12 év nem fizetés kellett hozzá.
2019. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Persze, még közmunkában le is dolgoztatják!


Volt kollegám feketén dolgozott,

tehát bejelentett munkaviszony nélkül, haverjánál volt az állandó lakcíme, mint szivességi lakáshasználó. Tehát se munkája, se lakása, se autója, vagyontárgya "jogilag" nincstelen.

Ezt csinálta pár évig, aztán bíróság kötelezte közmunkára vagy börtönre. Választhatott.:DD



Ez kb. olyan, mint egy adó, mindenképp behajtják visszamenőleg és a rengeteg ügyintézés és papirmunkáért pluszba még fizetni fogsz, illeték stb.

Ezt nem lehet megúszni. Jobban jársz ha fizetsz!


Amúgyis megcsinálni megtudtad, akkor te felelősséged is!

2019. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A gyerekem apja 15 éve nem fizet. Mivel bejelentett munkája nincs, vagyona nincs, így a feljelentés után csak a tértivevényes levél érkezik újra meg újra, hogy mivel önhibáján kívül nem fizet, a nyomozás lezárva.
2019. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
13%

Nem ismerek, de tényleg van ilyen!

Viszont előtte végrehajtás van, azaz fizu letiltás, lefoglalás, meg ilyenek.



És sajnos sok nő bosszúból meg is lépi, még ha tudja is, hogy azzal tönkre vágja a palit.

2019. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Igen, baráti körben van.
2019. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Én olyat hallottam, aki közel egy évtizedig nem fizetett és a nevén lévő egyik vagyontàrgy átkerült a feleség nevére. Mindenképp lehetnek következményei, ha esetleg te vagy a pasi kérdező, akkor fizess.. Egy közös gyereknél egyáltalán nem fair, hogy mindent az anyuka áll, apuka meg mossa kezeit
2019. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%
És olyan nőt vajon ismertek aki nem fizetett gyerektartást és jól megbüntették miatta? Ja hogy a gyerekeket az esetek 99,9%-ában az anyánál helyezik el, még akkor is ha olyan az anyja mint nekem volt az apja pedig normális lenne.:)) Ez a megcsinálni meg meg tudtad szöveg pedig nem lesz olyan hasznos amikor a nő behazudja a tablettát csak hogy maga mellett tartson. Tudom, tudom szerintetek még az is a férfi bűne mer’ há’ mért nem húzott gumit meg egyébként is szegény nőtől nem akart gyereket micsoda fatökű.. Még mielőtt rám is elkezdenétek fröcsögni, nő vagyok csak eléggé kiborít már a kettősmérce bármelyik oldalról is legyen szó. 21. század....
2019. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
Ja, és vannak olyan esetek mikor a férfi otthagyja a nőt olyan miatt amiről az nem tehet, lelép és szegény gyerek beteg lesz nincs miből gyógyszerre, stb... + csomó igazságtalan eset. Azokat a férfiakat nagyon megbüntetném, viszont azokat a nőket is akik pl. trükkel esnek teherbe a párjuk beleegyezése nélkül és még van képük akármit is kérni, miután jól faképnél hagyja őket. ;)
2019. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!