Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Azért kellene...

Hogy is van ez? Azért kellene szégyelnem magam, mert 16 évesen szültem? Én inkább büszke vagyok arra, hogy helytálltunk!

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést az előbb, hogy elengedjem-e a fiamat nyaralni.Erre nekem ugrottak, hogy hogy lehet 33 évesen 17 éves fiam.Hát egyszerűen.Első szerelem, második együttlét.Megbeszéltük, megtartottuk, az életünk legjobb döntése volt.Boldogok vagyunk, azóta is együtt, van állásunk, házunk, egy gyönyörű gyerekünk, mit kellett volna megbánnom?Talán titkolnom kellene?Mit?A harmóniát?Nem, nem vagyok hajlandó!Igenis büszke vagyok a férjemre, a fiamra, az otthonomra, az egzisztenciámra, és mindenre amit elértünk.

És igen, még csak 33 éves vagyok!!!


2010. aug. 19. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
A kérdés:szégyelni kellene?
2010. aug. 19. 22:07
 2/69 anonim ***** válasza:
79%
Nincs mit szégyellned, de manapság már a te jelenlegi korodban divat az első babát megszülni és mélységesen lenézik egyesek aki fiatalabb kora ellenére szülni mer. Jó, nem egy követendő példa, hogy valaki 16 évesen így járjon, mert ez tényleg nem jó dolog, de neked nincs mit szégyellned.
2010. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
82%
Akkor kéne szégyellned, ha nem tudtad volna felnevelni és megadni neki mindent, ami szükséges, csak úgy a semmibe szülted volna.
2010. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
33%
hát ha nem szégyellnéd, akkor mi a faxomnak kéred a mi véleményünket? azért, mert valószínűleg még is lehet benne valami...
2010. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
75%
Legyél büszke rá ! Ritka, hogy egy ilyen eset szép véget érjen. A tiétek az. Amúgy barátnőm 18, most másfél éves a kisfia.
2010. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
77%

Hidd el, nagyon ritka, hogy valakinek, aki 16 évesen szül, ilyen élete legyen majd, mint Nektek...


Én örülök, hogy sikerült minden szerencsésen! És igen, Te lehetsz büszke magadra! (de a többséget ha megnézzük... hát...)

2010. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
82%
A barátom anyukája 17 évesen szült először. Most 44 éves, tehát a legidősebb 27 éves. És elmondom, Egyedül! felnevelt 3 gyereket, mert az apjuk meghalt! És mindent megtett, hogy ne nélkülözzenek! Nem értem, most ebben mi a baj, hogy korán szült. Lehet nem tervezte,de nem akarta elvetetni. Senkinek semmi köze hozzá, mikor szült.Ne foglalkozz velük!
2010. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
79%
ha nem volt gondotok vele, tudtátok az anyagiakat, stb.-ket állni, van munkátok most, akkor nincs vele baj.
2010. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
84%

Szia az én anyukám is ennyi volt, mikor engem szült, igaz, ők elváltak 10 év után, de gyönyörű gyerekkorom volt, sosem nélkülöztünk, az anyukám pedig az egyik legjobb barátnőm is egyben. Ne foglalkozz másokkal!

27/N

2010. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
38%
mégis mi a fr@nacnak tetted fel ezt a kérdést?
2010. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!