Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa az emberek...

Miért furcsa az emberek számára hogyha valakinek nincs fürdőszobája? Talán szégyelnem kellene hogy nekünk nincs? 18/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hogyha meg tudjátok teremteni nélküle magatoknak a megfelelő higiéniai körülményeket, akkor nem.Viszont azért a mai civilizált világban elég furcsa.
2010. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell szégyellned, csak szokatlan. Talán ilyenkor automatikusan az jut eszükbe, hogy akkor nem szoktatok fürödni.
2010. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
83%
És hol tiszálkodsz? nagymamámnak sincs mondjuk, ő megoldja lavórban, de ő mondjuk egyedül él (élettársa Németországban). Elég furcsa, de ha meg tudod oldani máshogy, akkor nem gáz.
2010. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
92%
a féltesómék családjának se volt évekkel ezelőttig. lavórban mosakodtak. most is egy bérházban élnek. furcsa-furcsa, de nem lepődöm meg rajta, a reakcióm kultúráltan csak egy bólintás ilyenkor, nem pedig "úú szegény" vagy pedig "uh de ciki". ebből azt hiszem, már kinőttem :) nem ciki.
2010. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:

Mi is lavórban, vagy pedig van egy lemez kád, ami az udvaron van, és a nap melegíti, abba szoktunk fürdeni.Mindennap! :)

És pottyantós wcénk van.

2010. júl. 27. 22:10
 6/77 anonim ***** válasza:
88%
és ne szégyelld!
2010. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim válasza:
86%

Nem kell azt szégyellni...Sajnos nálunk is az volt,hogy 16 éves koromig nem volt.Egyik pillanatról a másikra a nullára esett a családunk,aztán 3 évünkbe tartott ,amig összeszedtük magunkat.De azt vettem én is észre,hogy amiatt lenéztek az emberek,hogy ez meg milyen csoro....megkell érte dolgozni,hogy legyen fürdőszoba is,tudom,hogy nem egyszerű,de a mai világban ez egy nagyon fontos dolog.

22/L

2010. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk sincs, lavórban fürdünk, nekünk is pottyntós WC van kinn (télen a legrosszabb), ráadásul Budapesten élek!

20/L

2010. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim válasza:
88%
Nem szégyen sőt 89-ig nekünk is pottyantós wc és lavor volt. De azért, hogy mostmár van fürdőszoba sokkal kényelmesebb.
2010. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom. Nem ciki csak sokkal tisztább és higénikusabb főleg egy nőnek. Azért ma már egy fürdőszoba mindenkinek eléhető.
2010. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!