Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megsértőd...

Volt már olyan, hogy megsértődtél valamelyik családtagodra vagy rokonodra, amiért egy számodra fontos eseményre nem jött el?

Figyelt kérdés
Lehet ez ballagás, akár esküvő, vagy egy születésnap. Vártál rá hiába, pedig megígérte. Vagy nem mondta biztosra, de mégis számítottál rá.
2021. márc. 28. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
igen volt ilyen. Megsértődtem az egész családomra, mert a gimis ballagásomat nem várták végig, hanem a félénél kb leléptek. Mindenki. A bérletemet odaadták az egyetlen meghívott jóbarátomnak, hogy majd azzal jussak haza meg a kazal virággal. Egyiknek se jutott eszébe, hogy fogok tömegközlekedni a csokrokkal...
2021. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
1-es, elég gyökerek voltak:(((((((
2021. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Naná, de ma már hlyeségnek tűnik.
2021. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csaj én örülök ha nincsenek ott? XDD Legalább nem szégyenítenek :D
2021. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak*
2021. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyik testvérem otthagyta a gimis ballagásomat mert "neki mozijegye van", a családi ebéden meg kibszta a hisztit. A diplomaosztós kajálásomra nem hivatalos (a család többi tagja tud viselkedni)
2021. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt ilyen és nem is lesz. Felnőtt vagyok, hülyeségen nem sértődök meg. Az én életem eseményei nekem fontosak, nem másnak, az a l3nyeg hogy én ott legyek, még esküvőn a partner, és annyi. Mondjuk pl a saját esküvőm tökéletes lett volna csak az anyakönyveztetővel meg ket hivatalos tanúval is
2021. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
81%
Nem igazán. Ilyen ünneplések nálunk sosem voltak, azt meg megszoktam hogy a nekem fontos fellépésekre meg hasonlókra nem jönnek el. Az néha rosszul esett hogy pl. ha meséltem volna róla hogy milyen volt, azt sem hallgatták meg hanem közbevágtak és leültek tévézni pedig nekem ezek nagy élmények voltak. Legutóbb ismerősöm mesélte hogy miután látott egy musicalben, otthon anyámnak mondta hogy milyen jó voltam és mutatott neki egy színpadi képet rólam és anyám azt se tudta hogy ki vagyok, mit csinálok a darabban, fel se ismert. Az ismerősöm kiakadt, én meg vállat vontam mert nekem ez volt mindig a normális.
2021. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Volt. Azóta semmilyen eseményre nem hívjuk meg.
2021. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját apám nem jött el a ballagásomra, 2 percre van az iskola a szülői háztól. Nővérem (aki 1 órára lakik,) fiának a ballagását viszont ki nem hagyta volna..
2021. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!