Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megbocsátanál a párodnak...

Te megbocsátanál a párodnak ha azon kapnád, hogy egy számodra ismeretlen hölgynek/férfinak írja, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
A lényeg az röviden, hogy szakítottam a párommal, mert mikor belenéztem a telefonjába azt láttam, hogy egy hölgynek írja SZERETLEK ő meg vissza írta neki ugyan ezt. Ő azzal magyarázta, h ez baráti szeretet amit értek én csak azt nem, hogy ezt 2 év alatt nekem miért nem említette SOHA, hogy neki van egy nagyon jó barátja aki lány. Nem vagyok az a kimondottan féltékeny típus szóval ha tudok róla, h ő szokott vele beszélgetni akkor nem csináltam volna belőle ügyet, de úgy gondolom ha ennyire se tud bennem megbízni akkor nem sok értelme van a dolognak. Lehet maradi vagyok, de én azért egyetlen barátomnak se írom, h SZERETLEK azt csak a páromnak mondom + a szeretteimnek mert persze szeretem a barátaimat, de nem tudom, neki h esett volna ha azt olvassa, h én pl. Jóskának írom, hogy SZERETLEK!!!!!!!! Eltelt azóta 7 hónap egyszer se keresett, de most újra felvette a kapcsolatot velem szeretem még mindig, de úgy érzem ezen nem tudok túljutni nem tudok neki megbocsátani! Most csak én vagyok ilyen kőszívű? Ti megbocsátanátok ezt a párotoknak? Túl lehet ezen jutni?
2015. jan. 20. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy megbocsátanék-e. Ez a többi körülménytől is függ. Mindenesetre megrendülne a bizalmam és sok-sok őszinte beszélgetés kéne, hogy rendezzük a dolgokat.

Én nőként sose írnám férfinak, hogy szeretlek, barátilag. Már csak azért sem, mert teljesen félreérthető. Barátnőknek, családtagoknak szoktam írni, hogy szeretlek, mert ott egyértelmű, hogy nem szerelemről van szól.

2015. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%

Telefonon más. Személyesebb. Mi max chaten szoktuk barátokkal poénból, hogy Imádlak, ha valami olyat ír az illető. A szeretlek azért már kicsit erős.

Ha őszintén elmond mindent, akkor talán meg.

2015. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért ne hagyd magad h*lyének nézni. Szép próbálkozás ez a "baráti szeretet" egy lánnyal, akit soha meg sem említett, de csak nagyon gyenge szellemi képességű nőknél jön be. Nem vagy kőszívű. Egyébként is, mit akar 7 hónap után? Még viccnek is rossz.
2015. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na pont ez az én is ugyan ezen a véleményen vagyok, hogy a SZERETLEK szóval nem dobálózunk csak úgy kérdeztem tőle is, h miért nem mondta? erre az volt a válasza nem tudom. Szeretem még mindig de érzem, h nem tudom ezt megbocsátani + még mielőtt ezt olvastam volna is már voltak gondjaink. Egyszerűen megtört a bizalmam és kész ennyi.
2015. jan. 20. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha bevallana hogy megcsalt, akkor mar eszedbe sem jutna megbocsajtani. Beszelj vele, kerdezd meg ezt tole. Bar a szamomra egyertelmu, ha elmondja, akkor bar rossz lesz hallani, de megnyugszik a lelked hogy jol dontottel amikor elhagytad.
2015. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg ezt biztosan tudom. Elvileg ahogy ő mondta még csak nem is találkoztak ez csak egy olyan netes baráti kapcsolat, de még is ott van, h azt írta neki, hogy SZERETLEK akkor csak van valami szerintem, mert akkor csak érez iránta valamit.
2015. jan. 20. 12:17
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

En nem tudnek neki megbocsajtani. Ha esetleg megis kibekulnek vele soha nem tudnek benne megbizni ujra.

En szemely szerint nem mondogatom a szeretlek szo idegeneknek, mert ha az a csaj tenyleg 'csak' a jobaratja lenne, akkor tudtal volna az o baratsagukrol. Sot talan meg titeket is osszebaratkoztatott volna.

A masik meg az, ha tenyleg annyira veled akar lenni, akkor miert nem tepert az elmult 7 honapban? Folyamatosan probalkoznia kellett volna a bocsanatodert es helyrehozni a dolgokat. Erre most a semmibol feltunik, hogy folytassatok?? Biztos, hogy nem hagynam magam palira venni..

2015. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
74%-os válaszoló én is úgy gondolom, ahogy TE!!! Csak szeretem még mindig nekem Ő volt a NAGY Ő vagy hogy is fogalmazzak, de a bizalmam elúszott és így nem tudom elképzelni, hogy újra együtt legyünk. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy más még is, hogyan döntene,? mert én úgy gondolom, hogy jól döntöttem.
2015. jan. 20. 12:23
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Hááát...őőő...izé...mit is mondhatnék.

1. netes kapcsolat, sose látták egymást élőben - gáz

2. emiatt szétmentetek, és ő még csak nem is keresett - gáz

3. 7 hónap után akar visszamenni egyik napról a másikra úgy gondolva, hogy visszafogadod - gáz


Összegezve én azt mondom, belezúgott a csajba, szétmentetek, ő nem törte magát érted, mert ott volt ez a csaj, találkoztak, összejöttek, aztán nem működött, vagy bármi más okból szétmentek és most nálad újra kopogtat.


Ebből a sztoriból nekem totál ez jön le. 7 hónap meg már elég sok idő ahhoz, hogy erőt vegyél magadon és túllépj.

Egyszer megcsinálja megcsinálja másodszor is.

2015. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Az volt a kérdésed,hogy megbocsájtanék-e! Természetesen igen,semmi bűnt nem követett el! Hogy kezdenék-e vele újra kapcsolatot? SOHA!
2015. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!