Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, hazudott. Azért még...

Megcsalt, hazudott. Azért még hihetek neki?

Figyelt kérdés
16 év után,először a párom "bebolondult".Állítása szerint csak 1 csók és 2 puszi volt közte és munkatársa között.Lebuktattam mert egy sms-t bennemaradt a telójába.Megbeszéltük,elfogadtam,hogy mindenki követ el hibákat.Kértem,hogy mondja el,mit érez a nő iránt.Azt mondta semmit,csak ez a dolog izgalmas volt neki,kis színt vitt az életébe.Próbáltam elhinni bár én ezt nem így érzem,így minden nap kutatok a dolgai között.Azóta többször lebukott (sms-ek,hívások).Kérdőre vontam,azt mondta,hogy tényleg csak engem szeret és nem feküdt le a nővel csak bántja és idegesíti az a dolog,hogy a nő nem igazán akar vele szóba állni a csók után,és ezt akarja a csajjal megbeszélni.Mondtam neki,hogy jó,menjél,tisztázd a dolgaidat,kivárom mi lesz a vége.Állítólag megbeszélték,hogy nem folytatnak semmit mert az az 1 csók csak egy rossz döntés volt.Most ott tartunk,hogy a párom,a sorozatos lebukásai után állítólag írt a csajnak,hogy nincs több sms mert én féltékeny vagyok.Nem tudok már hinni neki pedig nagyon szeretnék.Be akarja nekem beszélni,hogy csak barátként áll a csaj mellett és segíteni akar neki a problémáiban.Tegnap szeretkeztünk,más volt mint szokott.Lehet,hogy csak bebeszélem magamnak?Hogy jöhetnék rá,hogy folytatja-e?Mert a telefonját már tuti 10-szer leellenőrzi mielött hazaér!Nem tudom mit tegyek,üvöltözzek vagy várjam ki míg lenyugszik?Nem akarom elhagyni,szeretem de tudni akarom ,hogy lefeküdt-e vele és mit érez iránta!
2010. aug. 20. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
teljesen megszünt a bizalom, sajnálom ez már sose lesz jó. én lelépnék, nem várnám meg a következő félrelépését akárhány évről van szó.
2010. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
sajnálom, de nekem a pasi kitalálásai egyáltalán nem tűnnek hihetőnek. nem tudom mit tegyél. itt mindenki marha hamar rávágja, hogy szakíts, én ezt nem teszem. mivel egyesek nem a saját életükről beszélnek, könnyen mondanak ilyet. nem tudom mit tegyél, eléggé nem ismerlek benneteket, az életeteket. van-e gyerek, stb... de én nem tudnék hinni neki, az 100
2010. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

nem ismerjük a párodat, de valószínűsítem, h már nem tinik vagytok. Én úgy gondolom h a tiniknél megy a csak csók és sértődés (csaj részéről)...mi felnőttek már flörtölünk hosszasan, csekkoljuk a másikat és aztán csók, amit teszek hozzá egy teli irodában nehéz megvalósítani, tehát el kell menni valahová kettesben, ami már némi szervezés kérdése (nem véletlen). Mondom, felnőttek vagyunk, akkor már lehet h nem csak csók volt, mert miért álltak volna meg, miért kellene egy csókból ekkora ügyet csinálni? Ha csak megtörtént tök véletlenül, akkor miért kattogna rajta ennyit a csaj? Nekem ez most tök olyan a csaj részéről h meghúztak és most zabos vagyok, mert csak arra voltam jó!

Én is rengetegszer kerültem olyan szituációba, h hinni akartam és hittem is, szóval ha hinni akarsz valószínűleg nem fogja magát lebuktatni a párod. Hinned kell neki, mert nagyon mást nem tehetsz, szereted és valószínűleg nem fogod tettenérni, mert már óvatos!

2010. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

En eleg heves vermersekletu vagyok, de sok szepet nem mondanek, ha egy ilyen szituacio utan a ferjem a masik holgy mellett szeretne allni baratkent es tamogatni akarna a problemaiban. Lehet, hogy en kovetelek sokat, deaz lenne aminimum, hogy semmilyen kapcsolattartas ne legen kettejuk kozott, foleg nem ilyen barati picsi-pacsi.

(A ferjem az exet csalta meg munkatarsnojevel a kapcsolatuk vege fele, ott hosszab viszony volt, e-mail okozta a bukast. Az exbaratno kerte, hogy minden kapcsolatot szakitsanak meg kettejuk kozott, a ferjem ezt teljes mertekben megertette, elfogadta, metette, sot, munkahelyvaltast is felajanlott. Vegul egyebkent hiaba volt megbocsatas, kibekules, a 3. fel teljes kizarasa, igy is tonkre ment akapcsolat fel evvel kesobb.)

Ellenorizni most mar maximum ugy tudod, hogy neha a munkahelyehez mesz akkor, amikor vegeznie kellene es hazaindulni, akkor lathatod, hogy valoban akkor hagyja-e el az epuletet es megy haza, esetleg marse hir, se hamva a ferjednek, mert valojaban elotte mar 1-2 oraval vegzett es az igy megsporolt idot a kolleganovel tolti. Ezt csak azert mondom, mert a ferjem elmeselese szerint naluk ez volt a modszer. A baratno ugy tudta, hogy 7kor vgez a ferjem es 8ra er haza, kozben meg mar 5kor vegzett, de ugyanugy 8ra ert haza, azt a ket oracskat a masik holggyel toltotte.

2010. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg varj picit, lasd mi tortenik, de legy ovatos. Az a gond hogy ilyenkor a bizalom megromlik, es ez sulyos kovetkezmenyekkel jarhat.

Kedves utolso kerdezo: Kerdem en most toled, hogyan tudsz megbizni a ferjedben, tudvan mit tett az exbaratnojevel?

2010. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Volt már itt hasonló kérdés,hasonló probléma...akkor is azt irtam, felőlem az ilyen mehet a levesbe...most is ez a véleményem.
2010. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
javitas: kedves utolso valaszolo*...
2010. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

Elég régóta együtt vagytok és ez így nehéz. Megpróbálhatsz hinni, de sajnos ez nem egyszerű, és a tüske bántani fog téged, nem fogsz megnyugodni.

Nem akarok bunkó lenni, de lehet a legjobb tényleg az lenne, ha valami szünetet tartanátok, mert ez így nem okés, hogy te szereted, elvileg ő is, és akkor ilyeneket művel veled.

Fel fog emészteni a féltékenykedés, az írásodból lejön, hogy már most alig bírod, elhiszem, hogy szereted, de lehet jobb lenne egy olyan ember oldalán, aki viszont szeret és tisztel.

2010. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Pff... és akkor nem minden pasi ugyanolyan...
2010. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Azt gondolom, el kell döntened, hogy vele, vagy nélküle.

Életkorotokat 40 körülinek saccolom, inkább fölötte, mint alatta. Újrakezdeni, persze, hogy lehet, bármilyen életkorban. De hogy mit hoz az újrakezdés, azt csak nagyjából lehet tudni. Többnyire sokkal rosszabbat, mint amit a felek várnak, remélnek.

A férfi mást lát az új nőben, mint ami valójában. Középkorúan mindenki kevésbé alkalmazkodó, kevesebb önzetlenségre képes, mint fiatalon. Tehát az új kapcsolat ettől szinte törvényszerűen rosszabb lesz az előzőnél. A negyvenes asszony pedig egyedül fog megöregedni - kivéve, ha óriási szerencséje van, megtalálják egymást valakivel, aki még igazibb az aktuális férjnél. Csakhogy a vele kapcsolatban elmondottak rájuk, a felség új kapcsolatára is vonatkoznak, így az újabb BOLDOG és hosszú szövetség kialakulásának valószínűsége majdnem annyi, mint az ötös találaté.

Ha viszont az együtt maradás mellett döntesz, akkor azt kell elhatároznod sürgősen, hogy abbahagyod férjed utáni kutakodásodat. Eldöntöd, hogy csakis kettősötök sorsa érdekel, és mindent megteszel fenntartásáért. Még azt is, hogy hiszel neki. Hiszel, mert hinni akarsz, és a flörtje nem érdekel, akkor sem, ha van.

Ha ezt teszed, mint eddig, akkor férjedet szinte belehajszolod a kalandba.

Ha meg tudod tenni, hogy csak kettőtökkel törődsz, a harmadikat kizárod gondolataidból - nagyon nehéz -, akkor a visszahódítása a megoldás. Persze a hajdani szerelmet lehetetlen feléleszteni, de házasságotokat lehet olyan kellemessé és színessé tenni, úgy elfoglalni őt neki tetsző dolgokkal, izgalmat teremteni közöttetek, hogy sem ideje, sem kedve nem lesz máshol keresni az izgalmakat. Ebben Te is örömödet lelheted, nem feltétlenül áldozat, hiszen valamikor hasonló dolgokban leltétek örömötöket.

De ha az ágyban is gyanakvóan figyelsz, akkor az egésznek semmi értelme. Mert legyen MÁS, de azért, mert Te megleped, mert igazi örömforrásnak tekinted szexuális élményeteket, azzá teszitek egymásnak, és valóban meg lesz lepve, talán még kissé vissza is szeret Beléd. Rémes lehet egy gyanakvó, ellenőrző nő az ágyban! A szeretővel amúgy is nehéz versenyezni, de ha még az ágyban is nyomozol, akkor egyértelműen az új, a figyelmes, az érdeklődő és kedves, az odaadó, az odafigyelésétől izgalmas nő karjaiba kergeted férjeduradat.

Tehát tanácsom csak ennyi: dönts!

Utóiratként még annyit, hogy a féltékenység mindig önbizalomhiányból fakad. Ha abból indulsz ki, hogy Te vagy a különb, és ezt be is bizonyítod, akkor nyert ügyed van.

Hiába foglalkozol azzal, hogy hazudik vagy sem - persze, hogy hazudik, és hazudtunk már mindannyian életünk során, ettől nem kell őt rablógyilkosnak tekinteni -, azzal foglalkozz, hogy te milyen vagy, és ne mentegesd magad, hogy ezért vagy azért van ez vagy az a hibád. Hogy mert szültél, azért szedtél fel jó néhány kilót, és ilyesmi. Az vagy, aki vagy, mindegy, miért, és szedd össze magadat, és tegyél érte, hogy jobb legyél. Persze, ha kell a házasságod.

2010. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!