Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6 éve vagyunk házasok,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk házasok,2 gyerekünk van,5 és 1 évesek. Férjem tavaly 8 hós terhesen csalt meg ami kiderült. Óriási botrány szenvedés amit átéltem, rengeteget hazudott de adtam neki esélyt. De most megint megcsalt? Válás?

Figyelt kérdés

Bár tavaly óta nem nagyon tudok benne bizni, sokat is veszekedtünk, mert sok érdekes gyanus ügye volt.most derült ki van neki egy elvált 2 gyerekes nője.de tagad, azt mondja csak beszélgetnek, még semmi nincs köztük.kiakadtam teljesen, azt mondtam el akarok válni, mert én már ezt nem birom, megaláz.bár nagyon nehéz anyagi helyzetben élünk de már ez se érdekel.persze ő mondogatja h beszéljük meg, de ki bizna benne ezután?

ráadásul itt a karácsony, 23 és 24 a gyerekek szülinapja.

még azt mondta nem tud elmenni akárhogy is akarom.de hogy viselkedjek vele most és karácsonykor is ha gyülölöm?hogy lehet ezt túlélni, mert bár utálom de a szivem mélyén szeretem és elsem tudom képzelni nélküle az életet.tanácsokat szeretnék.


2009. dec. 16. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Szépen összepakolod a cuccait és közlöd vele hogy eltűnhet gondolkodni.

Ha megint elnézed neki, akkor sosem fogja abbahagyni, mivel nincs komoly következmény (= nem repül) addig nyugodtan meg fogja tenni. Ne foglalkozz vele, hogy karácsony van vagy ilyesmi, neked is így lesz jobb.

Ha majd hetekig rágja a küszöböd, utána esetleg gondolkodj el, hogy visszamehet-e.

2009. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
6%
ne vállj el. itt ilyen mitt történt gyilkolászás.... najó más.... de mégis... főleg a gyerekek is... :S
2009. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát azt kell, hogy mondjam, ha nem akarod, hogy sorozatosan alázzon a viselkedésével, akkor igen, válás következzen. Ha nem éltek alapvetően nyitott házasságban és ez Téged bánt (teljesen jogosan), akkor sosem fogsz tudni megbízni benne és a helyzet el fog mérgesedni. Túlélni biztosan nagyon nehéz, főleg, ha szereted. De a gyerekeiddel próbálj rengeteget foglalkozni és rengeteg szeretetet adni Nekik, mert nekik sem lesz könnyű. Sok sikert!
2009. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Szegénykém...:(

Szerintem ne kapkodd el a dolgot. Úgy értem borzalmas amit Veled tett, de ott vannak a gyerkőcök, nincs annál rosszabb, amikor az életük 2 legfontosabb embere egymást utálja. Még ha nem is veszekedtek nyíltan előttük, a gyerekek megérzik az ilyet. Nem mondom, hogy minden áron meg kell bocsátani a férjednek, csak annyit, hogy valami nem működik jól nála. Sajnos más férfiaknál is egyre gyakrabban látok ilyet, hogy szeretik ugyan a feleségüket vagy a párjukat, de muszáj hazudniuk nekik, vagy megcsalni őket. Sokszor az ilyen férfiak ezt észre sem veszik és maguk is elhiszik azt, hogy nem csináltak semmi rosszat. Ennek a hátterében valami gyermekkori trauma állhat, pl. a szülők rossz kapcsolata, vagy ha túl prűd neveltetést kapott. Mielőtt elválnátok szerintem mindenképp próbáljatok dűlőre jutni, ha nem kezditek tiszta lappal az egészet, hanem a különválás mellett döntötök, akkor is békében a jobb. A gyerekek miatt!!! Így is megsínylik az ilyesmit, plána ha a szülők utálkozva válnak el. Talán a legjobb lenne külső segítséget kérni, bár a terapeuta drága. A csoportterápia a legjobb talán ilyen téren és vannak teljesen önkéntes alapon létrejövő csoportok is. Persze ez csak egy alternatíva. Próbálj a gyerekekre koncentrálni, hogy szép születésnapjuk és karácsonyuk legyen, ne a veszekedés tegye emlékezetessé számukra ezt az évet. Sok kitartást kívánok és akármilyen nehéz helyzetben vagy próbálj a gyerekeidből erőt meríteni, ne feledd számukra Te vagy az első!

2009. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

Nézz egy kicsit magadba!


Valami oka csak van, hogy másik nő társaságát keresi.


Minden rendben van nálatok otthon? És az ágyban?


A házastársak hűséget szoktak fogadni egymásnak, de cölibátust nem.

2009. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
egyetértek az előzővel. először az okot kell kideríteni, hogy miért csal meg? vannak olyan férfiak akik eleve nem bírják a monogám kapcsolatot és akármilyen jó kapcsolatban vannak mindig lesznek kalandjaik. vannak olyan pasik akik azért csalnak mert nem kapják meg otthon azt amire vágynak, ez lehet sok minden szeretet, megértés, odafigyelés, sex... elég összetett dolog ez a megcsalás. De ha már úgy állsz hozzá, hogy gyűlölöd abból sok jó nem fog kisülni :S próbáld megkeresni az okot és utána dönts.
2009. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon okos válaszok, egyik jobb mint a másik. Csak egyik sem ér semmit.


Jogos a sérelmed!


1. itt már nincs tiszta lap, mert egyszer már volt és eljátszotta, tehát két lehetőség van:

--elváltok És ő megy a pi**ába

--együtt éltek, mint 2 idegen ( a gyerekek miatt) és te is idővel szeretőt keresel, ami ugye, a gyerekeknek tuti jó lesz ha ezt látják, hogy apuka és te is szeretőztök.


Ne bocsáss meg neki semmit, itt már NINCS mit!!!!!


Ez a pasi nem szeret és nem tisztel téged. Egy felelőtlen szemét ember! Nem érdemel meg téged!

Szerintem kényelmesen van ebben a kapcsolatban, agyereket már megcsinálta, most lehet téged tönkretenni és szórakozni!


Ne akarj békülni, mert így jobban látja, hogy veled szórakozhat.


Éljél lelkileg-testileg tőle távol ( a lelkedet szabadítsd meg tőle, és minden idődet a gyerekeiddel, boldogságban tölts!!!!)

Tedd értelmessé a napjaidat (így kezd el az új életedet).

A lényeg az, hogy ne hagyd el magadat, ilyenkor mindig gondolj arra, hogy ez a személy nem érdemel meg téged és a gyerekeket sem. Mert ezzel, hogy téged becsapott az egész család békéjét, boldogulását tiporta a semmibe!


Mindenképpen a te boldogságod és a gyerekeid nyugalma legyen a fontos. A férjed persze támogassa a gyerekeket, de úgy látom,itt nincs több "tiszta lap".


Sok pasi ezt csinálja: megfogja a nőt a gyerekkel oszt szia, megyek csajozni. nem értem miért kell ilyen felelőtlenül tönkretenni más életét.

Sztem válj el tőle.

2009. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

ja és még annyit, h itt írt egy csomó fo*gyatékos fa*sz, hogy egy pasinál természetes, ha a szeretett nőt megcsalja.

ILYEN NINCS.

AZ van ilyenkor:

--a pasi nem szereti nem tiszteli a nőt

--felelőtlen agyú

--egy büdös rib*anc fa*sz.


Több lehetőség nincs.

És mindig a pasi a hibás. Mert ők azok, akik nem beszélnek, hanem csak a kárt tesznek mindenben és mindenkibe. Gerinctelenek, férfiatlanok, mint akik ide írogatnak.

Alap ha egy pasinak családja van, már felelősséggel jár érte! Mindenki vállalja a felelősséget a tetteiért!


A házasság nem a megcsalásról szól! Akkor miért kell házasodni???? Akkor felesleges.


Olyan ember meg ne vállaljon felelősségteljes komoly kapcsolatot, aki nem tud becsületes, emberséges és hűséges lenni.

2009. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

15:07-es válaszoló vagyok.


Kedves harcos amazonok, miért kell lepontozni azért, mert a szemetekbe mondja valaki, hogy egy kapcsolatot ápolni is kell. Nem elég a férfit megszerezni, szülni két gyereket, és akkor már minden ok, nem kell tenni semmit sem. Majd az a barom, dolgozik értünk, de itthon még a kutya is előbbre van mint ő.


Szex?


ugyan már! Mit képzel az a szerencsétlen!?


Már megvan a gyerek, Deal is done. Most már maradjon szépen nyugton!


El kell keserítselek titeket hölgyeim, egy boldog házasság nem így működik!


Lehet ezt is lepontozni!

2009. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
15.50 Tudod mi a válaszoddal a legnagyobb baj? Az, hogy egy kalap alá veszel mindenkit, általánosítasz! Igen, van olyan is, amit leírtál, de nem mindig így működik, ahogy leírtad!
2009. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!