Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogon mond ilyet?

Milyen jogon mond ilyet?

Figyelt kérdés

Ma keresett valamit a tesóm vattát azt hiszem.

Erre engem okolt hogy hova tettem?

Nem tettem el (Anyu volt)

És még azt is mondta hogy

Erre a fogyatékos hülye gyerekre nem lehet semmit bízni..

Ha anya odaadja akkor vigyázom rá...

De anyu elrakja és még én vagyok a hülye???? :O

Milyen jogon??


2010. aug. 20. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
de idióta vagy , ez legyen a legnagyobb problémád.
2010. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
"de idióta vagy" Miért? Mert rosszul esik hogy rajtak kérik a dolgokat számon??
2010. aug. 20. 10:47
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Egy 13 éves kislány, aki minden apró kis hülyeségét kiírja ide, aminek semmi értelme!! Inkább játssz, szórakozz, menj el bicajozni, mint hogy minden alkalommal vagy azt várd hogy édesanyád, vagy hogy testvéred szidjuk. Nem erre való a GYK.. Meg nem a hülyeségeidnek. Múltkor is valami beszólás aggasztott... "Azt akarja, hogy rákos legyek?" HÜLYE VAGY?
2010. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Egy 13 éves kislány, aki minden apró kis hülyeségét kiírja ide, aminek semmi értelme!! " Igen igazad van!!

De ezek nekem nem aproságok!! Hanem rosszul esnek!!

És mivel ez a kedvenc oldalam kiirom!!

Mert nem bírom megálni/meg rosszul is esik!! :(

Neked sem esne jól

2010. aug. 20. 10:58
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
És most tőlünk mit vársz? Bocs, de ez az oldal nem egészen arra való, hogy kiírj minden hülyeséget, amit a tesód beszól, hanem arra, hogy ha nem tudsz valamit, akkor arra megkapd a választ.
2010. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok sokkal idösebb nálad (16), de érdekes, én sem 13 évesen nem írtam ki a napi problémáimat, sem most nem teszem.


Tudod miért? Mert ezt neked kell megoldani. Ez az oldal arra való, hogy ha van egy olyan kérdés, melyen hosszú idö óta rágódsz, és nem jutsz megoldásra, nem tudsz dönteni, akkor a többiek segítenek.


Itt semmi ilyesmi nincs. Még csak kérdés sem. Ez tipikusan az, hogy jól esik kiírni a problémádat ide, és várni, hogy az emberek körbevígasztaljanak.


Ennek a világon semmi értelme, nem változik töle a helyzet.

Ha akarod, vedd a kezedbe a dolgokat, vagy ne, de akkor meg ne panaszkodj.

2010. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

A szólás szabadság és az indulathoz való jog alapján beszél így veled. Illetve,hogy ő a testvéred. Ezeken a jogokon. De tök felesleges ezen rágódnod.

Igaz irigyellek ,mert csak ilyen kis problémáid vannak az életben.. ne légy már ilyen sértődékeny érzékeny nyuszi.

2010. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Lehet igaza volt az egyik válaszolonak...

Csak azt szeretném ha megvigasztalnának...

Legközelebb csak ha fontos!! Akkor irom ki..

2010. aug. 20. 11:13
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha vigasztalásra vágysz menj el a barátnődhöz és neki panaszkodj. Egyszerűbb gyorsabb, jah és a napló írás is erre való.
2010. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kislány,rengeteg olyant mondanak az emberek,amit rögtön meg is bánnak.

Vagy észre se veszik,mit mondtak.

A nővéred,gondolom nem is figyelt,mit mondott,mérgében tette.Ami nem azt jelenti,hogy helyese,amit csinál,de meg kell tanulnod különbséget tenni a dolgok közt.


Azt látom kevés figyelem jut neked,ezért írod ki a kis "hülyeségeidet".Ami tényleg nem jó.

De te is rosszul reagálod le.Nem önsajnálatba kell zuhanni,megerősítést kérni,hogy milyen szerencsétlen vagy.

próbálj barátokat szerezni,vagy legalábbis egy hobbit találni,ami leköti a gondolataidat.Meg mellé egy sportot levezetni az energiákat.Így csak yűlni fog az indulat benned és pár év múlva nagyon nagy hülyeségeket fogsz csinálni-amit később nagyon megbánsz(kertészkedés,sütés,gyöngyfűzés,patchwork-mindegy mi hobbinak,lényeg,hogy kreatív legyen,sportnak akár futás,kézilabda stb-lényeg hogy jól megmozgasson)

2010. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!